Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX Smart Scale US20E

Novinka

Chytrá váha nové generace s měřením 11 tělesných parametrů.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB601
Značka:
UMAXUMAX Smart Scale US20E je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a dalších tělesných parametrů. Smart Scale analyzuje tělesné složení až 11 různých parametrů např. tělesný tuk, kosterní svaly, viscerální tuk, objem vody, proteiny, metabolický věk nebo BMI a měří hmotnost prostřednictvím bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Váha je propojena bezdtrátově (Bluetooth) se skvělou mobilní aplikací v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad Vaší kondicí. Patentovaný systém měření a kvalitní použité materiály zajišťují dlouhodobou vysokou přesnost měření.
Sledujte své tělo - 11 tělesných parametrů 
Hmotnost
BMI
Objem vody
Metabolický věk
BMR
Kostní hmota
Kosterní svalovina
Viscerální tuk
Proteiny
Tělesný tuk
Svalovina

Skvělá aplikace v češtině
Mobilní aplikace pro iOS a Android je kompletně v češtine a zajišťuje nejen aktuální výsledky měření, ale také jejich historii. Při vážení jsou výsledky bezdrátově přeneseny do aplikace. Data jsou zálohována pod Vaším účtem v cloudu, čímž je zaručeno, že o ně nepřijdete.

Měřte celou rodinu a sledujte i své přátele
V aplikaci můžete jednoduše přidat další členy rodiny a jejich data jsou jim přiřazena.
Podle váhy aplikace rozpozná, komu tělesné údaje patří. Můžete také pozvat své přátele pomocí emailu a sledovat tak v aplikaci jeho tělesné parametry. Stejně tak Váš přítel uvidí Vaše výsledky na mobilním telefonu.

 

Specifikace:

Rozměry: 260x260x25 mm
Hmotnost: 1.2 kg
Baterie: 4 x 1,5V AAA
Rozsah měření: 0,2 – 180 kg
Standardní odchylka: 50g
Bezdrátový přenos: Bluetooth 4.0
Mobilní aplikace: Feelfit Health Fitness Tool v češtině

QR kód pro stažení aplikace: • Autor:
  Peter
  Datum:
  25. 1. 2018

  Dobry den, Podporuje prosim tato vaha BT weight scale profile ? Dakujem. Peter
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  29. 1. 2018

  Dobrý den, můžete prosím upřesnit váš dotaz ohledně BT weight scale profile? Co je tím myšleno?
 • Autor:
  Michal
  Datum:
  15. 11. 2017

  Dobrý den, chtěl bych váhu koupit přítelkyni,čtu na těchto stránkách jen negativní ohlasy. Jaká je prosím poruchovost, můžete mi to napsat ? Díky, s pozdravem Michal
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 11. 2017

  Dobrý den, můžete se podívat recenze zákazníků na Alza.cz https://www.alza.cz/umax-smart-scale-us20e-d5022836.htm#popis
 • Autor:
  Robo
  Datum:
  22. 8. 2017

  Bez prenášania výsledkov merania na váš server sa nedá váha používať?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  23. 8. 2017

  Dobrý den, nevím přesně jak to myslíte. Váha funguje s aplikací Feelfit Health Fitness Tool. Prostřednictvím Bluetooth spárujete váhu s aplikací, vytvoříte účet a můžete začít vážit. Data se ukládají na cloudové úložiště.
 • Autor:
  Kamil
  Datum:
  15. 8. 2017

  Dobrý den, Mám potíže s vaší váhou. Po vybalení a následném provedení všech kroků dle návodu mi váha stále neukazuje parametry: viscerální tuk, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein, metabolický věk. Prosím o radu. Děkuji.
 • Autor:
  Kamil
  Datum:
  15. 8. 2017

  Dobrý den, Mám potíže s vaší váhou. Po přesném provedení všech kroků dle návodu mi váha přesto neukazuje parametry: viscerální tuk, kosterní svaly, svalová hmota, kostní hmota, protein ani metabolický věk. Prosím o radu.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  15. 8. 2017

  Dobry den. Pokud mate udelany ucet (email/ heslo) do cloudu a sparovanou vahu, melo by vse fungovat. Zkuste odinstalovat aplikaci a udelat vse znovu. pokud nepomuze, poslete svuj email pod kterym jste prihlasen v aplikaci a nejaky screenshot z mobilu na email: servis@umax.cz Díky