Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 130HR

Novinka

Chytrý náramek s velkým displejem a kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
849 Kč
Kód:
UB510
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 130HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Automatické měření kvality spánku
U-Band 130HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 130HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 130HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IP67 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Zjištěné nekompatibilní telefony:
Huawei P8 Lite, Samsung J3
Omluva:
Při tisku krabičky vznikla chyba. U-Band 130HR nemá funkci najdi telefon a upozornění na ztrátu telefonu. Za chybu se omlouváme. • Autor:
  Lukáš
  Datum:
  17. 1. 2018

  Dobrý den,mám tel Lenovo A1000 onyx black a aplikace very fit není kompatibilní a nevím proč.Je když tak jiná aplikace pro tento náramek? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  17. 1. 2018

  Dobrý den, bohužel váš telefon nesplňuje softwarové požadavky na Bluetooth. Uvedený model má Bluetooth verzi 2.1 a minimální požadavky jsou 4.0
 • Autor:
  E. Difko
  Datum:
  14. 1. 2018

  Ak chcem nastaviť dátum a čas musí byť náramok spárovaný s mobilom? Spárovanie zatiaľ nemám a dátum a čas sa mi nedá aktualizovať čiže nastaviť ho správne. Ako to mám urobiť?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  15. 1. 2018

  Dobrý den, čas a datum se nastaví automaticky po spárování náramku s aplikací.
 • Autor:
  Lucka
  Datum:
  7. 1. 2018

  Dobrý den prosim vas v jakých jednotkách je průměrná rychlost chůze a dá se to nějak změnit na km/h. Dekuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  8. 1. 2018

  Dobrý den, pokud chcete změnit jednotku měření v aplikaci přejděte Uživatel>Nast.systému>Nast.jednotky>Délka cm,km
 • Autor:
  Ivan
  Datum:
  5. 1. 2018

  Nabízená aplikace Veryfit pro nenabízí aktivaci/zapnutí funkce NAJDI TELEFON /Find phone. Třebaže na krabičce náramku či v návodu je tato funkce uvedena.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 1. 2018

  Dobrý den, při tisku krabičky vznikla chyba. U-Band 130HR nemá funkci najdi telefon. Za chybu se omlouváme.
 • Autor:
  Danka
  Datum:
  5. 1. 2018

  dobry den prajem, mam zakupene vase hodinky, telefon mam samsung (bluetooth je vyssie ako 4.0) no napriek tomu po nainstalovani aplikacie sa mi hodinky nedaju sparovat s telefonom....budem vdacna za vasu pomoc.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  5. 1. 2018

  Dobry den, jaky mate telefon? Pokud vime, Samsung J3 ma problemy. Zkuste s jinym telefonem, at vyloucime problem v naramku. Díky.