Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

SLEVA: použité zboží

 

Nová verze nejvšestrannějšího 3D pera na světě: kreslí, pájí, vypaluje, řeže!

Vaše cena (s DPH):
3 999 Kč
Vaše sleva:
11%
Běžná cena
4 499 Kč
Kód:
G3D1016P
Značka:
3DsimoProdukt je použitý ale funkční.

 

3Dsimo multipro 2 přichází hned s několika vylepšeními které jsme prováděli na základě zpětné vazby od našich zákazníků.

Hlavní vylepšení produktu 3dsimo multipro 2:

·         Nový podávací mechanizmus filamentu. Díky tomuto mechanizmu se podávání struny zvýšilo 3,5x. To znamená že budete moci vytvářet větší objekty mnohem rychleji.

·         Vylepšení celého mechanizmu pro dosažení větší odolnosti a stability

·         Nový FW, díky kterému získáváte nové funkce v podobě vlastní tvorby materiálových profilů.

·         3dsimo multipro 2 si můžete nastavit v 15 jazykových mutacích.

·         Možnost dosahování vyšších teplot u 3D nástavce, vypalování a pájení.

Tento produkt je kompatibilní ze všemi nástavci určenými pro produktovou řadu 3dsimo multipro. 

Základní funkce produktu jsou:
3D kreslení
Pájení
Vypalování (opracovávání 3D modelů)
Řezání pomocí odporového drátu
Tepelně odolné plastové části
Propojení s mobilní aplikací (IOS, Android)
Automatická detekce nástavců (uživatelsky přívětivé řešení)
Přednastavené materiálové profily
Možnost aktualizace FW při představení nových nástavců

3D kreslení:
Tento nástavec může používat jakýkoliv materiál který je k dostání na trhu, ale i ten co teprve přijde. Vše díky nastavitelné teplotě (až 270° C) a rychlosti vytlačování. Používá se k dokončovacím pracím u 3D tisku, opravám plastových komponentů nebo pro 3D kreslení.
S tímto nástavcem můžete vytvářet trojrozměrné modely, šperky, dekorace, kresby, příslušenství a mnoho dalšího. Opravovat plastové objekty u vás doma (např. sluchátka, hodiny, plastové nádobí, mixery, ovladač nebo plastové části auta a motorek). Hlavní výhodou tohoto nástavce je možnost nastavení teploty a rychlosti podávání materiálu.

Vypalování:

Vypalovací nástavec je vhodný zejména na uhlazování 3D nakreslených modelů nebo 3D vytištěných modelů. Také se používá pro kreslení do dřeva a kůže. Nyní můžete nastavit teplotu až 500° C.

Staňte se umělcem a přepracujte věci kolem sebe. Chtěli byste ozdobit dřevěné prkno, dřevěnou lžíci nebo válec? Žádný problém! Změňte kožený opasek, boty nebo sako do svého vlastního stylu.

Pájení:
Tento nástavec je plnohodnotnou náhradou pájecí stanice. Skvěle se hodí pro všechny kutily a techniky pro pájení el. součástek nebo jednoduché opravě kabelů.
Pro inženýra ve vás. Proč kupovat drahou pájecí stanici, když je zde 3Dsimo MultiPro, který může zahřát pájku za 10 sekund až do 470 ° C? Pájecí nástavec je výborný nástroj nejen pro nadšence, ale dokonce i jako profesionální nástroj pro velkovýrobu. Nyní můžete opravit poničený kabel USB, poškozená sluchátka nebo začít vytvářet vlastní elektronické zařízení.

Řezání:
Použitím řezacího nástavce s odporovým drátem můžete řezat a tvarovat plastové pěnové materiály nebo pevné plasty, včetně plexiskla. K řezacímu nástavci máte také k dispozici základnu pro nastavení úhlu. Staňte se architektem nebo modelářem a začněte vytvářet velké budovy nebo funkční RC model (auta, letadla, lodě). Můžete vyrábět z plastu, plexiskla, polystyrenu, měkké pěny nebo EPP. Pokud máte vlastní 3D tiskárnu, víte, jak těžké je odstranit podporu - 3Dsimo mini vám také pomůže s tímto problémem.

Obsah balení:
1x 3D pero MultiPro

1x nástavec na kreslení

1x nástavec na pájení

1x nástavec na vypalování

1x nástavec na pěnové řezání

1x adaptér
manuál
15 m kreslící struny (filamentu)

Napájení:
Adaptér 12V | 3A

Doporučený věk:
14+Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.