Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Popusťte uzdu své fantazii, díky prvnímu open-source 3D peru na světě ve velkém vánočním balení!

Vaše cena (s DPH):
3 561 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
3 749 Kč
Kód:
G3D1013
Značka:
3DSIMONaše velké vánoční balení obsahuje 3D pero Kit 2, velké balení filamentu (125 m, 25 barev), podložku na kreslení a přídavnou baterii.

3Dsimo Kit 2 se 4 funkcemi - 3D kreslení, vypalování, pájení a odporové řezání (foam cutting).

Další generace našeho otevřeného pera. Sestavení trvá asi 15 minut a je řízeno mikropočítačem založeným na Arduino Nano. Veškerá data jsou k dispozici na našem GitHubu (https://github.com/3dsimo/3dsimo_kit), kde najdete firmware, desku s plošnými spoji a open source 3D tištěné části, takže si můžete 3Dsimo Kit 2 přizpůsobit tak, jak chcete.

3Dsimo Kit 2 je multifunkční nástroj, který nabízí 4 základní funkce:

a) 3D kreslení - pomocí jakéhokoli typu 3D filamentu (průměr 1,75 mm)

b) Pájení - pomocí pájecího nástavce můžete pájet stejně snadno jako u jakékoli jiné páječky. Výměna pájecího hrotu je rychlá a jednoduchá, stačí jej odšroubovat.

c)  Vypalování - vypalovací nástavec může dosáhnout teploty až 480 ° C, což vám umožní vypalovat na kůži, dřevo a další. Také vám umožní vyhladit 3D tištěné objekty.

d) Odporová pila - pomocí odporového drátu můžete řezat pěnové materiály, plastové desky nebo dokonce plexisklo.

Obsah balení:

3Dsimo Kit (4 nástavce)

Velká sada filamentu (125 m) - PLA / ABS, 25 barev

Kreslicí podložka

Baterie 3Dsimo Kit 2 - přídavná baterie pro sadu 3Dsimo Kit 2. Při standardním provozu vydrží 90 až 120 minut. S touto baterií můžete 3Dsimo Kit2 používat kdykoli a kdekoli (kapacita: 2 500 mAh)

Váha velkého balení - 1,1 kg

 

Hmotnost (pera)

70 g

Rozměry (pera)

170 mm x 34 mm x 20 mm

Napájení

5V / 2AZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.