Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

3DS Etrian Odyssey 2 Untold: The Fafnir Knight

Doprodej

Hra na hrdiny pro Nintendo 3DS

Vaše cena (s DPH):
1 399 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NI3S167
Značka:
Atlus U.S.A., Inc.Další kapitola ze série Etrian Odyssey Untold obsahuje v podstatě 2 hry v jedné - první je vylepšená verze hry Etrian Odyssey 2: Heroes of Lagaard pro Nintendo 3DS (původně vydaná pro Nintendo DS) s novým rozvržením podsvětí, novou grafikou a vylepšeným systémem z nedávné Etrian Odyssey Untold.

Druhou je Untold část - zbrusu nový příběh s pevně danou skupinou, mluvenými hlasy a animovanými pasážemi, které doprovázejí sladkohořký příběh rytíře Fafnira a princezny Arianny. Stejně jako v Persona Q, Untold část hry má velký důraz na postavy a jejich interakce, jak se příběh o Rytířovi Fafnirovi a princezně Arianně vyvíjí, při jejich dobrodružstvích v troskách Ginnungagapu a Labyrintu Yggdrasil s hrdinou Flaviem a 2 záhadnými dobrodruhy, Bertrandem a Chloe.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo 3DS