Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

3DS RPG Maker Fes

RPG maker pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS

Vaše cena (s DPH):
1 199 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NI3S6605
Značka:
Atlus U.S.A., Inc.Jste připraveni stat se herními vývojáři?

RPG Maker Fes umožní hráčům snadno vytvářet vlastní RPG dobrodružství, aniž by se museli učit programovat! Efektivní a snadno uchopitelné nástroje umožní mladým vývojářům připravovat příběhy, postavy, boje a další nezbytnosti kvalitní RPG hry, které následně budou moct sdílet s ostatními hráči!

Herní prvky

  • RPG snadno a rychle - Měli jste někdy nápad na skvělé RPG? Tak teď máte šanci ho přivést k životu za pomoci snadno uchopitelných a přesto nesmírně efektivních nástrojů!
  • Snadno přispůsobitelný obsah - Využívejte dostupné nástroje a přizpůsobte si všechno na co si jen vzpomenete od postav přes mapy, příběhové sekvence a mnohem víc!
  • Hrajte a sdílejte zdarma - Každý si zdarma může stáhnout speciální RPG Maker Player aplikaci a hrát PRG příběhy vytvořené majiteli hry RPG Maker Fes zcela zdarma. Sdílejte zábavu s přáteli i lidmy z celého světa!


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo 3DS