Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Ideální entry level NAS s tichým chodem a unikátním designem

Vaše cena (s DPH):
5 990 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
6 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UAS1004TV
Značka:
AsustorKlikněte na banner a dozvíte se, proč si pořídit Asutor NAS.

Nový 1,6GHz  procesor pro zlepšení výkonu zařízení


Řada AS10 v2 byla vylepšena novým dvoujádrovým procesorem 1,6 GHz, který je ještě lepší než kdy jindy! Díky optimalizaci hardwaru a softwaru může nový AS10 v2 poskytnout více než 110 MB/s rychlost čtení a rychlost zápisu přes 98 MB/s, což je o 20 % rychlejší než předchozí generace. Současně celkový výkon systému, ADM OS, instalace a spouštění aplikací, prohlížení fotografií, nahrávání a stahování souborů byly také vylepšeny pro rychlejší a efektivnější práci.

Mechanizmus hardwarového šifrování

Ochrana dat je nejvyšší prioritou ASUSTORu. V serverech řady AS10 je vestavěný mechanizmus šifrování, což umožňuje mít data zcela chráněna již v okamžiku uložení na serveru. To znamená, že se už nikdy nebudete muset strachovat o vaše důvěrná data, pokud by vaše disky padly do špatných rukou při odcizení nebo ztrátě. Mechanizmus hardwarového šifrování zajišťuje rychlost čtení více než 39 MB /s rychlost zápisu přes 31 MB /s, což poskytuje optimální kombinaci bezpečnosti a výkonu systému.

Flexibilní kapacita

Série AS10 v2 obsahuje aktualizovaný návrh vnitřního slotu pevného disku, který je plně kompatibilní s 3,5 "pevným diskem. Podporuje také pevné disky s velkou kapacitou a zvyšuje flexibilitu pro ty, kteří chtějí vytvořit soukromý cloud.

Přidejte moderní styl na oblíbené místo


Řada AS10 nově definuje estetickou úroveň NAS serverů. Stylové šasi finalizované ve stylu diamantu z něj činí elegantní doplněk každého prostoru, bez ohledu na to, zda se jedná o obývací pokoj nebo kancelář.


Instalace bez nástrojů


Servery řady AS10 mají posuvný kryt umožňující jeho sejmutí dle potřeby. Ližiny pro pevné disky a vnější kryt používají šrouby umožňující jednoduchou instalaci pevných disků bez dalších speciálních nástrojů.

Softwarová instalace bez PC

Mobilní instalace s AiMaster zabere pouze tři kroky! Vyhledání NAS, inicializace systému a instalace, správa napájení, aktualizace firmwaru ADM, informace o systému a další jsou všechny dostupné z pohodlí vašeho mobilního zařízení kdykoliv.

Mimořádně tichý chod


Zařízení řady AS10 produkují hluk pouze 19 decibelů v pohotovostním režimu, což odpovídá téměř neslyšitelnému zvuku padajícího špendlíku. Během provozu systému je úroveň hluku pouze 32 decibelů, což umožňuje zařízení řady AS10 hladce a pohodlně integrovat do jakéhokoli 


Ideální multimediální server


Servery řady AS10 mají vestavěný matematický koprocesor schopný rychle zpracovávat velké množství miniatur a náhledů fotografií, což vám umožní okamžitě kdykoliv přenášet a prohlížet své fotografie. Bohatá škála multimediálních serverových aplikací umožní bez problémů streamovat multimediální obsah ve vysokém rozlišení na zařízeních, jako jsou UPnP / DLNA přehrávače, webové prohlížeče na počítači, tablety a smartphony.

Úspora energie šetří peníze


NAS servery ASUSTOR jsou navrženy a vyvinuty jako ekologicky šetrné produkty. Při používání naše zařízení spotřebují mnohem méně energie než průměrný počítače nebo server. Navíc naše funkce pokročilého řízení výkonu vám umožní efektivněji spravovat vaše NAS zařízení a pevné disky. To snižuje váš účet za elektřinu a prodlužuje životnost vašich pevných disků. Zatímco v režimu spánku disku AS1002T spotřebuje pouze 6,6 W energie, za normálních provozních podmínek je to stále pouze 19,4 W spotřebované energie.

Přístup pro více uživatelů pro více platforem

ASUSTOR NAS zajišťuje bezproblémový přístup více uživatelů přes platformy, což vám umožní snadno připojit k NAS z Windows, Mac OS X nebo unixových operačních systémů bez ohledu na to,zda používáte PC, notebook, tablet nebo chytrý telefon.

Komplexní řešení zálohování

Zařízení řady AS10 poskytují celou řadu možností zálohování a jsou připojeny k různým službám veřejného cloudového ukládání včetně Amazon S3, ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive, onedrive, Box.net, HIDRIVE, Ralus, WonderBox, xCloud a CrashPlan. 
Můžete také použít FTP Explorer, USB externí pevné disky a místní zálohování k zajištění bezpečného zálohovvání vašich dat. Nezáleží na tom, zda používáte Windows, Mac nebo Linux, ASUSTOR poskytuje správné nástroje pro vaše zálohovací potřeby.

Mobilní aplikace

Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Z App Central

 

Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS

Komplexní kamerový systém

AS10 umožňuje vytvářet vysoce spolehlivý dohledový systém. ASUSTOR NAS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní pro ovládání, 4 kamerové licence zdarma a je kompatibilní s více než 700 různými modely kamer od renomovaných světových značek a nabízí podporu Onvif profilu S a RTSP pro zvýšení flexibility při provozu. ASUSTOR dohledové centrum skutečně poskytuje řešení all-in-one pro profesionální dohled ideální pro moderní podnik.

Prvotřídní záruka

 

Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.

Hardwarová specifikace
CPU: Marvell ARMADA-385 1,6GHz (Dual-Core) Processor
Zabudovaný systém hardwarového šifrování
Paměť: 512MB
HDD: 3.5" SATA II/ III x 4
Maximální interní kapacita: 48 TB  (12 TB HDD X 4)
Rozšíření: USB 3.0 x 2
Síť: Gigabit Ethernet x 1
Výstup HDMI : ne
Ventilátor: 120mm x 1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK

Spotřeba energie: 
24,6W (za chodu); 
11,3W (hybernace disků)
Hluková úroveň: 33dB (za chodu)
Teplota za provozu: 5°C~35°C 
Vlhkost: 5% to 95% RH

ASUSTOR benefity
Systémová migrace
EZ Connect
Dr.ASUSTOR
Dvoucestné zálohování
Sledování úloh

Design přátelský k životnímu
Auto-Standby pro interní a externí disky
Řízení větráku
LED noční mód
Plán napájení: ZAP, VYP, Restart

Rozměry a hmotnost
Rozměry: 165(H) x 164(W) x 218(D) mm
Hmotnost: 1,5 kg

Obsah balení:
1 x AS1004T v2
1 x Instalační CD
1 x Napájecí kabel
1 x AC napájecí adaptér
1 x RJ-45 LAN kabel (Cat 5e)
16 x Šroubek (for 3.5" HDD)

Bližší informace o produktu na stránkách výrobce :  AS1004T v2 

Více na oficiálních stránkách ZDEZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.