Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Asustor AS6212RD

na dOtaz

Rackový NAS server s kapacitou až 120 TB 

Vaše cena (s DPH):
33 240 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
34 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UAS6212RDKlikněte na banner a dozvíte se, proč si pořídit Asutor NAS.

Rackový NAS server s kapacitou až 120 TB

 • Výkonný procesor Intel Celeron quad-core
 • Komplexní řešení zálohování a podpora virtualizace
 • RAID ochrana dat
 • AES 256-bitové šifrování na bázi složek
 • Integrace Windows AD
 • Aplikace pro správu bezpečnostních kamer
 • Rychlý přenos dat

Stabilita a bezpečnost
Stabilní a spolehlivý provoz je zajištěn výkonným procesorem Intel a 4 GB pamětí v kombinaci s technologií RAID a 256-bitovým AES šifrováním na bázi složek nabízí naprostou bezpečnost dat správu přístupu více uživatelů.

Velká rychlost přenosu dat
Čtyři porty Gigabit LAN zajišťují dostatečnou rychlost pro náročné podnikové aplikace a stabilní výkon.

 • Rychlost čtení při Link Aggregation (RAID 5): 398 MB/s
 • Rychlost zápisu při Link Aggregation (RAID 5): 355 MB/s
 • Rychlost čtení s hardwarovým šifrováním (RAID 5): 360 MB/s
 • Rychlost zápisu s hardwarovým šifrováním (RAID 5): 200 MB/s

Cloudové úložiště s velkou kapacitou
Tento NAS je výhodným řešením pro podniky díky své ceně a kapacitě. Můžete nainstalovat až dvanáct 10 TB pevné disky pro vytvoření úložiště s kapacitou 120 TB. Podle aktuálních požadavků můžete flexibilně rozšířit kapacitu, nejdříve nainstalovat menší počet disků a později přidat další. V kombinaci s technologií MyArchive od Asustor dosáhnete neomezené kapacity úložiště.

Firemní zálohování
Zálohování vyřešíte komplexně. Čtyři porty Gigabit Ethernet a redundantní napájení efektivně zvýšují spolehlivost, integritu dat a rychlost přenosu. Pro zajištění nepřetržité dostupnosti dat můžete nastavit různé možnosti při selhání napájení nebo ethernetového portu.

Snadné rozšíření
Nejen, že se jedná o flexibilní a rychlý úložný prostor, ale také můžete připojit stávající zařízení přes porty USB 3.0, využít čtyř portů Gigabit Ethernet a využít rychlé dual-channel paměti. Připojit můžete například tiskárny přes USB, napájecí zdroje UPS a USB externí úložiště. Jedná se o optimální all-in-one řešení firemního úložiště.

Zámek disků
Proti nechtěnému stisknutí tlačítka rámečku disku a jejich uvolnění za provozu jsmě přidali nový zamykací mechanismus. Konstrukce s plochou hlavou zámku zajišťuje, že nepotřebujete žádné speciální nástroje pro uvolnění, postačí jednoduchý plochý šroubováku. Nové rámečky disků je možné použít se všemi zařízeními Asustor NAS a zajistit lepší ochranu při častém vyjímání pevných disků.

Funkce Find Me a servisní světlo 
Ve firmách jsou časta datová úložiště umístěna společně. S cílem umožnit správcům rychle najít požadovaný NAS je na předním a zadním panelu vyhrazený LED indikátor. Asustor nabízí mobilní aplikaci AiMaster s funkcí Find Me, která při aktivaci rozsvítí LED indikátor a integrovaný bzučák začne vydávat zvuk pro rychlé najití vašeho NAS.

Jednoduchá správa
Operační systém ADM poskytuje jednoduché ovládání a celou řadu nástrojů pro správu. Mezi tyto nástroje patří rozšíření kapacity a migrace systému, upozornění na události a komplexní podpora pro všech 13 Windows ACL oprávnění k souborům s integrací s AD doménami. Správa systému je také jednoduchá pomocí mobilní aplikace s funkcemi vyhledání NAS, inicializace systému, správa napájení, aktualizace firmware, a systémovými informacemi.

Virtuální úložiště
Výkonný hardware a software je kompatibilní s virtualizačními technologiemi VMware, Citrix, Hyper-V a podpora iSCSI a NFS dovoluje jeho bezproblémovou integraci se stávajícím IT prostředím. Technologie Asustor poskytuje téměř okamžité vytvoření snímků. To ušetří značné množství času a kapacity ve srovnání s tradičními zálohami LUN. Jednoduché a intuitivní rozhraní umožňuje správcům rychle obnovit poškozená data a rychle provést zotavení systému po havárii.

VirtualBox + Asustor Portal = PC
Svůj NAS můžete přeměnit na počítač s dostupností 24/7 a s velkou úsporou energie. Můžete použít aplikaci VirtualBox pro instalaci různých operačních systémů a vytváření virtuálních strojů. Po vytvoření virtuálního počítače se váš NAS může stát záložním počítačem vaší firmy.

Mobilní virtuální zařízení
Kromě připojení k virtuálním strojům prostřednictvím HDMI se také můžete vzdáleně připojit k ADM a otevřít již nainstalované operační systémy. Je vhodný pro malé a střední podniky pro hosting webových stránek, IT management, vývoj webových aplikací, a další aplikace.
Připojení mnoha uživatelů z různých platforem
Jednoduše se k vašemu NAS připojíte přes Windows, macOS nebo jiný Unix systém, a to jak z počítače, tabletu nebo telefonu.

 • Uživatelských účtů: 4096
 • Skupin: 512
 • Sdílených složek: 512
 • Souběžných připojení: 512

Efektivní řízení síťového prostředí
Asustor NAS integruje řadu nástrojů pro správu sítě, včetně funkcí DHCP serveru, který automaticky přiřazuje IP adresy. Kromě toho Syslog Server může být použit k centrálním systémovým protokolům. Tyto funkce umožňují IT administrátorům efektivně spravovat zařízení v podnikových sítích a zvyšují produktivitu.

Obnova a zálohování
Asustor NAS poskytuje kompletní řešení zálohování pro použití v hybridních podnikových prostředích. Můžete snadno naplánovat nebo provádět okamžitou zálohu bez ohledu na to, zda používáte Windows, macOS, unixový operační systém nebo zařízení, jako jsou tablety, notebooky a telefony. Unikátní funkce obousměrného zálohování také umožňuje každému Asustor NAS působit jako pasivní i aktivní záložní server poskytující větší flexibilitu pro nasazení v jakékoli zálohovací topologii. Exkluzivní funkce mission módu dále zajišťuje dokončení úlohy zálohování, zatímco iSCSI LUN snapshot umožňuje efektivní přístup k datům a řízení zálohování ve virtuálních prostředích.

MyArchive Cold Backup
Funkce MyArchive Cold Backup vytváří z pevných disků výměnné záložní disky. Stačí vložit pevný disk nastavený jako MyArchive a jednoduše můžete přistupovat k souborům a zálohovat soubory.

 • Vytvoření neomezeného počtu disků MyArchive
 • Využívá vestavěného rozhraní SATA 6 Gb / s pro rychlejší datové přenosy
 • Kompatibilní se zařízeními se souborovým systémem NFS/EXT4/HFS+
 • Podpora AES 256-bitového šifrování
 • Dešifrování pomocí fyzického USB klíče

App Central
Aplikace, které jsou předinstalovány v každém Asustor NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat další aplikace z centra aplikací. Ať už se jedná o správu obchodu, vytváření webových stránek nebo domácí zábavu, vždy naleznete požadovanou aplikaci. S více než 200 unikátními aplikacemi naleznete vše, co potřebujete.

Multifunkční server
Asustor NAS je vybaven výkonným hardware a bohatou škálou rozhraní pro flexibilní integraci se stávajícími systémy ve firmách. Stačí jediné zařízení s mnoha funkcemi, které splňuje náročné požadavky na podnikání a výrazně šetří náklady na software.

Surveillance Center
Asustor NAS poskytuje příjemné rozhraní pro správu a ovládání bezpečnostních kamer, obsahuje zdarma 4 licence pro kamery a je kompatibilní s více než 700 modely kamer různých výrobců. Jedná se o all-in-one řešení pro správu zabezpečení moderních firem.

 • Průvodce rychlým nastavením
 • Automatické vyhledání kamer
 • Přidání kamery jedním kliknutím
 • Nastavení video formátu
 • Nastavení plánu nahrávek

Mobilní aplikace
Asustor Cloud Connect umožňuje připojení k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. Aplikace obsahuje bezpečnostní kód s cílem chránit soukromí a dat a připojení HTTPS zajišťuje ještě větší bezpečnost

Procesor: Intel Celeron 1.6GHz Quad-Core s hardwarovým šifrováním AES-NI
Paměť: 4GB SO-DIMM DDR3L (rozšiřitelné na 8GB)
Sloty pro disk: 12 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD
Maximální interní kapacita: 120 TB (10 TB HDD X 12)
Disky vyměnitelné za provozu
USB 3.0 x 4
Gigabit Ethernet x 4
HDMI 1.4b x 1
Ventilátor: 60mm x 2
Servisní LED indikátor
Redundantní napájecí zdroj
Rozměry: 88 x 439 x 535 mm
Hmotnost: 12.7 kg
Spotřeba energie: 94.6W (V provozu); 52W (Hibernace disků); 2.4W (Režim spánku)Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.