Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Výkonný 4-bay NAS s procesorem Intel Apollo Lake, HDMI 4K, SPDIF a 8GB RAM.

Vaše cena (s DPH):
13 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UAS6404T
Značka:
AsustorZákladní vlastnosti:

  • Vylepšené CPU a GPU poskytuje vyšší výkon
  • K dispozici 8 GB rozšiřitelné dvoukanálové paměti
  • Využívá nejnovější rozhraní HDMI 2.0 a USB 3.0 Type-C
  • Unikátní funkce WOW (Wake-on-WAN) poskytuje flexibilní řízení výkonu a přístupu

Apollo Lake procesor – Vysoký výpočetní výkon
Zcela nový AS6404T je vybaven čtyři procesorem Intel Celeron(Apollo Lake) šesté generace, který je vyráběn 14nm procesem. Procesor má možnost přetaktování na 2,3GHz a celkový výkon je vyšší o 30% ve srovnání s předchozími generacemi, aby vyhovoval potřebám neustálého přístupu v malých podnikových prostředích.

Vylepšené GPU – Zvýšený multimediální výpočetní výkon
AS6404T je vybaven Intel HD grafickým jádrem, které podporuje HEVC a VP9 hardwarové transkódování a významně zlepšuje multimediální a obrazový výpočetní výkon o 30%. To představuje jedinečný zážitek i pro profesionály.

8GB Dvoukanálové paměti  - Plynulý 4K výkon
AS6404T má zabudované 8GB dvoukanálové paměti DDR3L SO-DIMM, které umožňují mimořádně plynulé 4K přehrávání. Kromě toho, podpora pro smíšené rozšíření kapacity pamětí, zvyšuje flexibilitu konfigurace.

USB Type-C porty umožňují se připojit k nové generaci zařízení
Kromě stávajících USB 3.0 portů typu A, zařízení série AS63/64 má obousměrné Type-C porty, které umožňují připojit Váš NAS k nové generaci zařízení a rychle dokončit přenosy velkých multimediálních souborů.

HDMI 2.0 v kombinaci s 4K/UHD výstupem poskytuje křišťálově čistou kvalitu obrazu
Série AS63/64 podporuje novou generaci HDMI 2.0, která představuje až 50/60P 4K rozlišení obrazu, který poskytuje dvakrát větší plynulost než 4K 30P. V kombinaci se zabudovanou 2GB/8GB dvoukanálovou pamětí umožňuje přehrávání 4K/UHD s nesrovnatelnou plynulostí. Nezáleží na tom, jestli jste vaše Blue-ray filmy a videa natočili kamerami v profesionální kvalitě, ASUSTOR NAS umí dokonale zobrazit vše v křišťálově čisté kvalitě.

WOW (Wake on WAN) - Vždy v pohotovosti
Chcete-li kdykoliv přistupovat k datům na vašem NAS, ale obáváte se, že zařízení bude zapnuté po dlouhou dobu to bude mít za následek nákladné účty za energii, opotřebení pevných disků, nebo že NAS se stane terčem hackerů? ASUSTOR poskytl sérii zařízení AS63/64 s dvěma typy probouzecích funkcí unikátní sítě (WOL/WOW), které zmírní všechny vaše pochybnosti, které byly uvedeny výše! WOL(Wake on LAN) vám umožní probudit NAS z režimu spánku nebo při jeho vypnutí tak dlouho, dokud budete ve stejní síti. WOW(Wake on WAN) umožňuje aktivovat všechny služby NAS přes internet, které poskytují větší flexibilitu pro zapnutí/vypnutí NAS a přístupu k datům. Tyto dva typy funkcí síťového probouzení vám umožní ušetřit energii, prodlouží životnost vašeho NAS, pevných disků, zajistí bezpečnost dat a sníží šance, že váš NAS bude náhodně hacknutý.

Ochrana dat začíná od prvního uložení
ASUSTOR chápe, že vaše data jsou k nezaplacení, proto ASUSTOR NAS nabízí různé možnosti RAID svazku, takže vaše data jsou chráněna od okamžiku, kdy jsou poprvé uložena na NAS. Doporučujeme vám naplánovat ochranu úložiště na základě vašeho NAS modelu a počtu pevných disků. Ochrana dat nebyla nikdy tak jednoduchá.

Apollo Lake procesor - Zelená energetická účinnost
Všechny produkty ASUSTOR NAS jsou navrženy a vyvinuty kolem ekologicky šetrných konceptů. Nejen, že zařízení ASUSTOR NAS spotřebují mnohem méně energie než průměrný počítač nebo server, ale ASUSTOR má funkce pro správu úspory energie, které umožňují uživatelům plánovat řízení napájení na celý týden. Plánováním napájení můžete NAS zapnout, vypnout, přepnout do režimu spánku nebo provádět jiné úkoly v určitou dobu během dne. Tato funkce vám může pomoci ušetřit značné množství energie a zároveň prodlužuje životnost pevných disků. Navíc nová pokročilá funkce WOW(Wake-On-WAN) umožňuje uživatelům probudit NAS a přistoupit k souborům kdykoliv.

iSCSI LUN Snapshots
Snapshot technologie ASUSTOR poskytuje téměř okamžité vytvoření snímků. To ušetří značné množství času a úložné kapacity ve srovnání s tradičními zálohami LUN. Jednoduché a intuitivní rozhraní umožňuje správcům rychle obnovit poškozená data a dokončit zotavení po havárii v nejrychlejším možném čase a poskytuje tak nepřetržitou službu.

Aplikace pro Virtuální zařízení
Přeměnit svůj NAS na počítač s dostupností 24/7 a obrovskou energetickou účinností již není jen sen. Po vytvoření virtuálního počítače se váš NAS může stát záložním počítačem vaší firmy, což umožňuje IT personálu maximalizovat zdroje a dosáhnout optimální účinnosti.

Vícevrstvá ochrana z vnějšku
ASUSTOR NAS zajišťuje bezpečnost dat vytvořením plánu pro ochranu údajů, který chrání vaše data z vnějšku. Využití vícevrstvé ochrany umožňuje dosažení aktivní síťové a systémové ochrany údajů.

App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Komplexní kamerový systém
AS6204RS / AS6204RD umožňuje podnikům vytvářet vysoce spolehlivý dohledový systém. ASUSTOR NAS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní pro ovládání, 4 kamerové licence zdarma a je kompatibilní s více než 700 různými modely kamer od renomovaných světových značek a nabízí podporu Onvif profilu S a RTSP pro zvýšení flexibility při provozu. ASUSTOR dohledové centrum skutečně poskytuje řešení all-in-one pro profesionální dohled ideální pro moderní podnik.

Vytvořen pro digitální domácnost
ASUSTOR NAS vám umožní vychutnat si vzrušující digitální zábavu kdykoliv. Prostřednictvím vestavěného portu HDMI a různých multimediálních aplikací lze NAS připojit přímo do ultra vysokého rozlišení 4K televizorů a přehrávačů. Vychutnejte si multimédia s rodinou a přáteli nebo použijte multimediální server, UPnP k vysílání svých oblíbených médií do kompatibilních počítačů nebo mobilních zařízení.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

CPU: Intel Celeron J3455 Quad-Core 1.5 GHz (zvýšení výkonu až na 2.3GHz)
Paměť: 8GB SO-DIMM DDR3L (4GB x2, možnost rozšíření na Max 8GB)
HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD
Maximální interní hrubá kapacita: 40 TB  (10 TB HDD X 4, Kapacita se může lišit podle typu RAID)
Rozšíření: USB 3.0 x 4 (Type A x3, Type C x1)
Síť: Gigabit Ethernet x 2
Displej: LCD panel
Výstup: HDMI 2.0 x 1, S/PDIF x1
Ventilátor: 120mm x 1
Infračervený přijímač
Výstup zvuku: S/PDIF
Jednotka/adaptér zdroje energie: 90W x1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK
Spotřeba energie v provozu: 24 W
Disk hibernace: 7.2W
Režim spánku: 0.44W
Teplota za provozu: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Vlhkost: 5% to 95% RH
Rozměry: 185.5 x 170 x 230 mm
Hmotnost: 2.9 kg
Stránky výrobce: ASUSTOR

Bližší informace o produktu na stránkách výrobce :  AS6404T 

Bližší informace o produktu na stránkách výrobce :  AS6404T Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.