Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

PlayStation příslušenství

Camera (Pohybový senzor) - Cokoli chceš dělat během hraní, PlayStation Camera ti to umožní ve videu s křišťálově čistým obrazem a vysoce kvalitním zvukem. A díky rozpoznání obličeje a hlasu vás bude systém PS4 poslouchat na slovo. Kamera sleduje světelnou lištu bezdrátového ovladače Dualshock 4 a díky tomu je ovládání mnohem přenější. 

Dualshock 4 - Bezdrátový ovladač pro PlayStation 4. Přesnější páčky, vestavěné pohybové senzory, integrovaný reproduktor a dotykové ovládání.

Move Motion Controller (Pohybový obladač) - Pohybový ovladač PlayStation Move je ovladač do jedné ruky a je určen pro používání společně s navigačním ovladačem pro intuitivní ovládání postav a objektů ve hrách, které ho podporují. Je kompatibilní s konzolí PlayStation 3. K použití produktu musíte vlastnit Cameru. 

Move Navigation Controller (Navigační ovladač) - Když s navigačním ovladačem PlayStation Move současně použijete i pohybový ovladač PlayStation Move, dostanete se ještě blíž do centra dění. Ovladač se skvěle hodí k intuitivnímu ovládání postav, řízení vozidel a interakci s prostředím. K systému PlayStation 3 můžete současně připojit až dva pohybové ovladače a dva navigační ovladače. K použití produktu musíte vlastnit Cameru a Motion Controller. 

PlayStation Plus - Je služba pro předplatitele v podobě balíčku, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Podobně jako členství Xbox Live pro majitel konzolí Xbox. Jako člen služby PlayStation Plus si můžete užívat mnoho výhod. 
 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?