Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Xbox konzole 

Xbox jsou herní konzole od společnosti Microsoft. Vyznačují se softwarovou a hardwarovou rozšiřitelností (například je možné si do konzole přidat vlastní pevný disk, využívat klávesnici, myš a podobně). Xbox uvádí na trh pouze stolní konzole, kapesní konzole produkuje pouze Nintendo a Sony (Playstation Vita). 

a) Stolní konzole - připojují se k televizi nebo k počítači.

Xbox 360 / X360 (2005) - Kromě online multimediálních funkcí umožňuje Xbox 360 uživatelům streamovat média z lokálních počítačů. Konzole je zpětně kompatibilní s veškerým původním příslušenstvím Xbox 360 (vyjma externích pevných disků a paměťových karet, pro které je potřeba dokoupit speciální kabel). Microsoft plánuje podporovat Xbox 360 přinejmenším do roku 2016.

Xbox ONE / XONE (2014) - Nástupce konzole Xbox 360. Konzole disponuje spostou funkcí, jako je například ovládání hlasem, iniciazaci přes Skype nebo funkci "SmartGlass", kdy můžete rozšířit funkčnost Xbox ONE přes zařízení, která fungují na systému Windows Phone, Windows 8, iOS a Android.
Nový sensor Kinect je přesnější, rychlejší, intuitivnější. Disponuje technologiemi ovládání hlasem, pohledu, pohybu, nenápadných gest, či automatického přihlášení, když vejdete do místnosti. Pro online stahování her je k dispozici služba Xbox Live. 

Xbox One S (2016) - Nová konzole od společnosti Microsoft. Je o 40% menší než její předchůdce XONE. Podporuje Blu-ray v rozlišení 4K. Konzole je kompatibilní s hrami na Xbox 360 a XONE.

 
 
 


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?