Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Záchytný ovladač určený na tablety

Vaše cena (s DPH):
699 Kč
Vaše sleva:
7%
Běžná cena
749 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
HRG1980
Značka:
GameSirPopis produktu

Herní ovladač pro tablety GameSir F7 Claw je první kapacitní gamepad pro tablety na světě, který je kompatibilní s jakýmkoli tabletem Android a iPad s tloušťkou v rozmezí 6-12 mm a nabízí uživateli úžasné ergonomické uspořádání ovládání pro hraní her šesti prsty "Claw". F7 Claw byl navržen pro ovládání her na obrazovce, kde na rozdíl od ovladačů Bluetooth, kde si uživatel musí instalovat další aplikace pro mapování kláves, mohou uživatelé začít hrát přímo bez této dodatečné námahy.

K dispozici pro tablety iPad a Android

GameSir F7 Claw je kompatibilní se všemi iPady a tablety o tloušťce 6 - 12 mm. Je kompatibilní se všemi hrami s přizpůsobitelným ovládáním na obrazovce a není třeba instalovat žádnou aplikaci APP, stačí zapojit a hrát.

F7 Claw se jednoduše připevní k tabletu pomocí silné, pevné a bezpečné přísavky a když je upevněn, umožňuje hráči používat tlačítka spouště - obsahuje tlačítka R1/R2 a L1 a L2 a také dvě tlačítka "Turbo", která po stisknutí ovládají frekvenci mačkání tlačítek R1 a L1; jsou ideální pro všechny FPS a TPS hry s ovládáním na obrazovce.

6 "drápků" ke hraní

GameSir F7 Claw funguje kromě dvou prstů na palci také jako čtyřprstý herní asistent. Každý běžný hráč tak bude moci používat šest prstů při hraní na iPadu/tabletu jako profesionál.

Rychlá reakce a rychlá akce

Společnost GameSir použila nejmodernější čip na "Claw" F7 pro rychlou odezvu a citlivé ovládání spouští tlačítek a také mikromechanická tlačítka pro rychlou akci. A to významně pomůže hráčům uspět ve své hře. 

K dispozici jsou tři různé režimy turba, 3, 6 a 9, které ovládají rychlost turba, zatímco dlouhý stisk po dobu tří sekund zapne režim nahrávání, takže hráči mohou zachytit ty nejlepší okamžiky. Mikromechanická tlačítka pro rychlou akci spolu s pokročilým čipem pro rychlou odezvu a citlivé ovládání spouště tlačítek zajišťují, že hráči budou při hraní vždy na špici. F7 Claw se také může pochlubit úžasnou 120 hodinovou výdrží při hraní a 200 denní pohotovostní dobou, a to vše po pouhých 2 hodinách nabíjení pomocí konektoru Type-C.

3/6/9 Tři turbo režimy

Levá i pravá strana herního ovladače GameSir F7 Claw pro tablety je vybavena turbo tlačítky. Stisknutím těchto tlačítek mohou hráči zvolit vhodný turbo režim podle stavu v průběhu herních utkání.

Přísavný design, snadné připevnění a odpojení

GameSir jako první používá technologii přísavky pro připojení gamepadu k tabletu Tab/iPad. Velmi snadno se připevňuje a odpojuje. -drží zařízení velmi bezpečně a pevně a nezpůsobuje žádné škrábance a poškození.

Výdrž baterie 120 hodin

GameSir F7 má na každé straně výkonnou 90mAH baterii. Hráči zažijí 120 hodin nepřetržitého hraní a 200 denní pohotovostní dobu. A baterie se plně nabije.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.