Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Doprodej

Gamepad pro mobilní telefony

Vaše cena (s DPH):
949 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
999 Kč
Kód:
HRG2320
Značka:
GameSirPo letech výzkumu a inovací přichází mobilní herní dotykový ovladač GameSir řady G6.
S řadou GameSir G6 začíná hybridní věk ovladačů!

Inovace - ovládání gamepadu levou rukou, ovládání dotykové obrazovky pravou rukou 
GameSir G6s je hybridní herní ovladač vyvinutý speciálně pro mobilní hry, který kombinuje výhody skutečného analogového ovladače a ovládání pomocí dotykové obrazovky. Levým ovladačem se můžete pohybovat nebo skákat a zároveň se soustředit na přesné míření na pravém dotykovém displeji. S ovládáním čtyřmi prsty budete o krok napřed. Ovládněte bitvu s naprosto přesným ovládáním.

Absolutní kontrola- vhodné pro hry FPS a MOBA
Profesionální rozložení 10 konfigurovatelných tlačítek a ultratenký 3D joystick umožňují optimální kombinované ovládání pohybu, míření, skákání a střelby v FPS hrách, nebo taktické určování polohy a kombo útoky v MOBA hrách. GameSir G6s má nejvíce tlačítek ve své třídě a vy jste jimi po zuby ozbrojeni. Pomocí konfigurovatelných tlačítek lze provádět řadu kombo útoků, včetně automatické střelby, drop shoty a přepínání vybavení jen jedním kliknutím.

Stabilita - připojení Bluetooth 5.0
Bezdrátové připojení Bluetooth 5.0, které se vyznačuje vysokou citlivostí a nízkou latencí. Dopřejte si výjimečný herní zážitek bez potíží s kabely.

Realističnost - Vybaveno mikrospínači
Spouštěcí tlačítka L1, L2 a R1 jsou mikrospínače, které umožňují životnost až 3 miliony stisků. Tlačítka disponují malou mezerou mezi kontakty, zacvakávací funkcí, vysokou citlivostí a rychlým přenosem pro realistický zážitek ze střelby.

Mimořádná výdrž - dlouhá životnost baterie
Je vybavena čipem Nordic 52832 s ultra nízkou spotřebou energie 3 mAh a výdrží až 40 hodin provozu. Můžete bojovat až do konce!

Pro-mechanismus - stabilní konstrukční provedení
Díky dvoustupňovému zasouvacímu konstrukčnímu řešení lze mobilní telefon lépe stabilizovat bez otřesů. To vám umožní se lépe soustředit na probíhající hru.

Pohodlí - Možnost nabíjet nebo používat sluchátka během hraní. Bez ohledu na to, jak dlouho bitva trvá, nebudete se bát, že by to rušilo vaši rodinu. 

Klíčové prvky

  • inovativní integrace ovladače a dotykového displeje
  • ultra tenký 3D joystick + 10 konfigurovatelných tlačítek + dotykový displej mobilu
  • Bluetooth 5.0 kompatibilita
  • G-Touch technologie podporuje nativní Android hry
  • Mikro switche umožní životnost až 3 milionu úderů
  • 3mAh ultra nízká spotřeba energie