Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Mini multiplatformní ovladač s RGB podsvícením

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
HRG7105
Značka:
GameSirMini tvar pro menší ruce a cestovatele

Je pro vaše prsty mezi tlačítky příliš mnoho prostoru? Nedostačuje váš úchop? Zde se vám ovladač moc velký a těžký, zejména při dlouhodobém sezení a hraní? Pak je načase, abyste přehodnotili velikost gamepadu a zbavili se nepohodlí a bolesti při hraní pomocí T4 Mini. Miniaturní velikost T4 Mini (D 5,63'' × Š 3,27'') umožňuje menším rukám držet ovladač pohodlněji a s menší únavou rukou. Budete schopni hrát se správnou velikostí lépe a déle. Navíc je díky přístupnosti miniaturního ovladače snazší hrát společně s celou rodinou doma nebo si jej vzít na cesty.

Perfektní pro Switch a Switch Lite i větší radost při hraní ve více hráčích

T4 Mini přejde do režimu automatického spánku po vypnutí obrazovky konzole Switch, čímž se snadněji zachová životnost baterie bez nutnosti ručního spouštění. Mezitím jediné tlačítko určené pro probuzení konzole Switch umožňuje kdykoli bezproblémově zapnout Switch, i když chcete jen rychle spustit jen jedno herní kolo pro osvěžení po dlouhém pracovním dni, či dělat něco jiného.

Zreálnění her

A. T4 Mini je vybaven šestiosým gyroskopem, takže hráči mohou dosáhnout nebo kombinovat více pohybových vstupů, jako je naklánění a otáčení, což umožňuje aktivnější a pohlcující interakce ve hrách s pohybovým ovládáním pro Switch.
B. Asymetrické duální motory vytvářejí rozdílné a nemonotónní vibrační efekty na levém a pravém úchopu, čímž poskytují včasnou, kombinovanou a živou vibrační zpětnou vazbu, zejména v závodních, bojových a střílecích hrách.

Vícenásobné nastavení turba, uživatelsky přívětivé pro všechny uživatele

Nastavení Turbo dokáže rychle provádět akce střelby, aniž byste museli neustále tvrdě mačkat tlačítka, čímž se zbavíte únavy prstů a zároveň ochráníte svůj gamepad. T4 Mini je vybaven několika flexibilními nastaveními Turbo, která vám umožní maximálně přizpůsobit Turbo. Na T4 Mini můžete nastavit ruční Turbo, automatické Turbo, Turbo zrušení jedné klávesy a Turbo zrušení všech kláves. Různí hráči tak mohou plnit různé herní strategie v různých hrách a dosáhnout tak dokonalého herního zážitku.

Nastavitelné režimy podsvícení, zářte více podle svého

4 typy podsvícení joysticků umožňují, aby váš gamepad zářil podle vašich představ, nebo aby nesvítil. Přizpůsobením barvy a režimu podsvícení lze také vytvořit různou herní atmosféru v různých scénářích, ať už napjatých, nebo relaxačních, díky čemuž se více ponoříte do herního světa.

Ve hře Flipped se říká: "Ale jednou za čas se najde někdo, kdo je duhový, a když se najde, nic se mu nevyrovná." A když se najde, nic se mu nevyrovná. Zde v T4 Mini můžete také najít duhu, a to třemi způsoby (statický / cyklus / dech). Ať vám to přinese štěstí při hraní.

A. Statická (9 volitelných barev, modrá, červená, zelená, žlutá, azurová, oranžová, fialová, růžová a barva duhy).
B. Dechový cyklus s 8 barvami
C. Duhové dýchání
D. Vypnuto

Kompatibilita s více platformami

Jak bylo zmíněno na začátku, T4 Mini se skvěle hodí pro Switch. Ale tím to nekončí. Má také širokou kompatibilitu s telefony se systémem Android, iOS a PC, s nimiž můžete snadno přepínat mezi různými platformami a užít si více zábavy, aniž byste museli složitě měnit ovladače za jiné.

Skvělá kompatibilita her

Menší neznamená méně funkcí nebo vlastností. Alespoň v případě T4 Mini tomu tak je. Po připojení k menším zařízením, jako jsou telefony se systémem Android a iOS, se jeho kompatibilita s hrami neztenčuje. Hráči se systémem IOS si mohou vychutnat hry MFi & Apple Arcade a hráči se systémem Android zase volně hrát hry s podporou HID.

Skvělá výdrž baterie, zábava nikdy nekončí

T4 Mini se plně nabije přibližně za 3 hodiny. Vestavěná baterie s kapacitou 600 mAh umožňuje po plném nabití hrát přibližně 10 h. Úsporná konstrukce režimu automatického spánku navíc zajišťuje energii baterie a delší herní zábavu.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.