Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Ghost Recon: Wildlands - Fallen Angel Figurine

Doprodej

Figurka inspirovaná slavnou sochou Santa Muerte, kterou lze spatřit přímo ve hře Ghost Recon® Wildlands

Vaše cena (s DPH):
1 649 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
USFI0060
Značka:
UbiSoftUbicollectibles ve spolupráci s Ubiworkshopem představují svůj nový výtvor ze hry Ghost Recon® Wildlands: padlého anděla „Fallen Angel” vymodelovaného přesně podle slavné sochy Santa Muerte, kterou lze ve hře spatřit. Jakožto symbol ochrany je tato zbožštělá postava ve fiktivním světě Ghost Recon® Wildlands členy drogového kartelu Santa Blanca zároveň uctívána i obávána.

Tento produkt je založen na raných návrzích/prototypech. Jeho vlastnosti, a to včetně podoby, velikosti a barvy, se mohou kdykoli bez varování změnit. Produkt je fiktivním dílem, na jehož vzniku, vývoji a podobě se podílel multikulturní tým s různými náboženskými vyznáními.

Hlavní prvky:

  • Figurka inspirovaná slavnou sochou Santa Muerte, kterou lze spatřit přímo ve hře Ghost Recon® Wildlands.
  • I ty nejmenší detaily jsou vyhotoveny s chirurgickou přesností: na figurce je přesně vymodelována kosa, lebky i náhrdelníky
  • Výška: 25cm
  • Materiál: PVC


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.