Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Glass Protector P50 Plus LTE

Akční cena

Ochranné tvrzené sklo pro ochranu dotykového displeje před poškrábáním, poškozením, prasknutím, prachem a jinými nečistotami.

Vaše cena (s DPH):
149 Kč
Kód:
UMM120G51
Značka:
UMAXOchranné tvrzené sklo pro mobilní telefon UMAX VisionBook P50 Plus LTE, spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před poškrábáním, poškozením, prasknutím, prachem a jinými nečistotami. Tvrzené ochranné sklo slouží jako chránič obrazovky pro váš mobilní telefon, před nástrahami každodenního používání. Instalace tvrzeného skla je jednoduchá v záložce videa, najdete video-návod, jak nalepit tvrzené sklo na mobilní telefon.

Tvrzené sklo:

Oleofóbní úprava
Citlivé na dotyk
Průhledné a zároveň tenké sklo
Pevnost 9H
Perfektní přilnavost
Nedělá vzduchové bubliny

Obsah balení:

Tvrzené sklo
Vlhký a suchý ubrousek
Samolepka k dočištění displeje • Autor:
  Petr
  Datum:
  9. 12. 2018

  Dobrý den, kde bych sehnal GLASS PROTECTOR pro mobilní telefon UMAX VisionBook P70 ? Také by mě zajímalo zda by šla u Vás koupit i baterie pro daný mobilní telefon s větší kapacitou mAh ?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  10. 12. 2018

  Dobrý den, bohužel pro model P70 LTE jsme nikdy nenabízeli ochranné sklo. Jedinou možností je sehnat nějaké univerzální. Baterie pro telefony najdete zde: https://www.umax.cz/vypocetni-technika-it/umax-zarizeni/chytre-telefony/ Baterie s větší kapacitou nejsou k dispozici.
 • Autor:
  František Brem
  Datum:
  25. 11. 2017

  Dobrý den dalo by se použít toto tvrzene sklo na tablet umax visionbook 8Qi 3G Plus. Popřípadě zda máte nějaké na ten tablet předem děkuji František Brem
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 11. 2017

  Dobrý den, tvrzené sklo je výhradně určeno mobilní telefon P50 Plus LTE, takže na tablet by svými rozměry nepasovalo. UMAX VisionBook 8Qi 3G Plus se již neprodává. V sekci Android tablety se můžete podívat na aktuální nabídku tabletů.