Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Glass Protector P50 Plus LTE

Doprodej

Sleva: Použité zboží. Ochranné tvrzené sklo pro ochranu dotykového displeje před poškrábáním, poškozením, prasknutím, prachem a jinými nečistotami.

Vaše cena (s DPH):
149 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMM120G51
Značka:
UMAXProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Ochranné tvrzené sklo pro mobilní telefon UMAX VisionBook P50 Plus LTE, spolehlivě ochrání displej vašeho mobilního telefonu před poškrábáním, poškozením, prasknutím, prachem a jinými nečistotami. Tvrzené ochranné sklo slouží jako chránič obrazovky pro váš mobilní telefon, před nástrahami každodenního používání. Instalace tvrzeného skla je jednoduchá v záložce videa, najdete video-návod, jak nalepit tvrzené sklo na mobilní telefon.

Tvrzené sklo:

Oleofóbní úprava
Citlivé na dotyk
Průhledné a zároveň tenké sklo
Pevnost 9H
Perfektní přilnavost
Nedělá vzduchové bubliny

Obsah balení:

Tvrzené sklo
Vlhký a suchý ubrousek
Samolepka k dočištění displeje • Autor:
  Petr
  Datum:
  9. 12. 2018

  Dobrý den, kde bych sehnal GLASS PROTECTOR pro mobilní telefon UMAX VisionBook P70 ? Také by mě zajímalo zda by šla u Vás koupit i baterie pro daný mobilní telefon s větší kapacitou mAh ?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  10. 12. 2018

  Dobrý den, bohužel pro model P70 LTE jsme nikdy nenabízeli ochranné sklo. Jedinou možností je sehnat nějaké univerzální. Baterie pro telefony najdete zde: https://www.umax.cz/vypocetni-technika-it/umax-zarizeni/chytre-telefony/ Baterie s větší kapacitou nejsou k dispozici.
 • Autor:
  František Brem
  Datum:
  25. 11. 2017

  Dobrý den dalo by se použít toto tvrzene sklo na tablet umax visionbook 8Qi 3G Plus. Popřípadě zda máte nějaké na ten tablet předem děkuji František Brem
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 11. 2017

  Dobrý den, tvrzené sklo je výhradně určeno mobilní telefon P50 Plus LTE, takže na tablet by svými rozměry nepasovalo. UMAX VisionBook 8Qi 3G Plus se již neprodává. V sekci Android tablety se můžete podívat na aktuální nabídku tabletů.