Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

HDD 1,5TB SATA Samsung F3

Uzavřeno

Sleva: použité.Energeticky úsporný pevný disk řady EcoGreen s kapacitou 1500 GB

Vaše cena (s DPH):
1 803 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
HDASB00423
Značka:
OstatníProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 6 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Energeticky úsporný pevný disk řady EcoGreen s kapacitou 1500 GB vhodný jako datové úložiště. Samsung, přední světový výrobce spotřební elektroniky, uvedl po vynikajících pevných discích série F1 novou řadu nazvanou EcoGreen F2. Ta je zaměřena především na uživatele hledající tichý a energeticky úsporný pevný disk s vysokou bezpečností uložených dat. Ke zvýšení výkonu využívá technologii kolmého zápisu. Tato technologie umožňuje zápis dat kolmo na plotnu disku, datový záznam je tak hustší a kapacita několikanásobně vyšší oproti běžnému podélnému zápisu. 

Nadprůměrné množství 32 MB vyrovnávací paměti zaručuje špičkovou odezvu i při náročnějším použití. Menší rychlost otáčení ploten jej však předurčuje pro méně náročné použití, například jako datový disk či úložiště pro multimediální počítače. Tam maximálně oceníte jeho tichý provoz a nízkou spotřebu.

Typ disku: 
Formát: 3,5" 

Kapacita: 
1500 GB 

Rychlost otáčení: 
5400 ot./min 

Střední rotační doba (latency): 
5,52 ms

Vnitřní uspořádání:
Vyrovnávací paměť: 32 MB
Počet ploten: 3
Počet hlav: 6

Rozhraní: 
Serial ATA 300 
Podpora NCQ 
(rychlost až 300 MB/s)

Spotřeba:
Zápis/Čtení: 6,3 W
V klidu: 5,1 W
V úsporném režimu: 1 W

Hluk:
Vyhledávání: 2,8 B
V klidu: 2,5 B

Rozměry: 
147 x 101,5 x 26,1 mm 

Hmotnost: 
650 gramů 

Provozní teplota: 
0 - 60 °C  Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.