Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

HORIPAD+ Nintendo Switch Wired Controller

Připravuje se

Drátový ovladač HORIPAD+ s pohybovým zaměřováním pro Nintendo Switch a PC

Vaše cena (s DPH):
1 249 Kč
Běžná cena
1 300 Kč
Kód:
NSP156
Značka:
HORIPopis produktu

Užijte si nejnovější a vysoce uzpůsobitelný drátový ovladač z rodiny HORI - HORIPAD + pro Nintendo Switch™. Je vybaven novou technologií Motion Aim, která se liší od gyroskopického senzoru/ akceleračního senzoru  na ovladači Joy-Con™ a Nintendo Switch Pro. Při aktivaci funkce Motion Aim lze pravý analogový ovladač ovládat nakláněním ovladače. Nastavte citlivost Motion Aim pomocí dvou jedinečných režimů, Quick Mode a Snipe Mode, které lze použít speciálně pro tituly náročné na míření, jako jsou například střílečky z pohledu první osoby. Použijte režim Quick Mode pro efektivní míření a pohyby při střelbě na krátkou vzdálenost, nebo režim Snipe Mode pro přesné míření při střelbě na dlouhou vzdálenost. Funkci Turbo Hold využijete v intenzivních chvílích, kdy přiřadíte Turbo konkrétnímu tlačítku a nepřetržitě rychle střílíte, aniž byste museli tlačítko držet. Vybavte se a hrajte dál s HORIPAD+ pro Nintendo Switch.

Oficiálně licencováno společností Nintendo.

Klíčové prvky

  • Nastavitelná citlivost zaměřování pohybu se dvěma jedinečnými režimy - Quick mode režimem a režimem Snipe mode.
  • Zapojujte headset rovnou do HORIPAD+
  • K nastavení všech funkcí použijte aplikaci PC HORI Device Manager.
  • Délka kabelu cca 3 metry
  • Oficiálně licencováno společností Nintendo

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.