Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

i-tec USB 3.1 Type-C na 3.1/3.0/2.0 Type-A adaptér

i-tec USB Type C příslušenství

Vaše cena (s DPH):
119 Kč
Vaše sleva:
15%
Běžná cena
139 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
ITADC001
Značka:
i-tecP/N: U31TYPEC
Díky tomuto adaptéru můžete připojit svá USB zařízení jako HUBy, dokovací stanice, video adaptéry, externí rámečky pro HDD apod. od i-tec i od ostatních výrobců k notebooku, tabletu, PC nebo smartphonu, který je vybaven novým USB Type-C konektorem. Nabízí 1x USB 3.0 port pro připojení vašich současných USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps).
Adaptér je vhodný pro použití s Apple MacBookem 2015, Chromebookem Pixel 2015 a dalšími zařízeními s USB Type-C konektorem. Nový USB Type-C konektor má řadu výhod, je menší a symetrický, což umožňuje snadné zapojení, protože nemusíte dávat pozor na otočení konektoru. Kompaktní rozměry a nízkou hmotnost adaptéru oceníte hlavně během cest.

● Rozšiřte váš notebook, tablet, PC nebo smartphone s novým USB Type-C konektorem o standardní USB Type-A port a připojte svá oblíbená USB zařízení
● Rozhraní USB 3.1 Type-C a USB 3.0 Type-A, zpětně kompatibilní s USB 2.0
● 1x USB 3.0 port Type-A pro připojení vašich současných USB 3.1/3.0/2.0 zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
● OS Windows 10 32/64bit, Mac OS X, Chrome OS (Google), Android 6
● Rozměry produktu: 33 x 20 x 11 mm
● Hmotnost produktu: 6.5 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook, tablet, PC, smartphone s OS Windows, Mac nebo Google s volným portem USB Type-C
Operační systém: Windows 10, Mac OS X, Google (Chrome OS a Android 6)

OBSAH BALENÍ
● i-tec USB Type-C adaptérZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.