Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO DUPLO 10884 Moje první houpací zvířátka

Novinka

Stavějte pestrobarevná zvířátka z džungle na sebe na houpačce až se vám podaří ji převrátit. Ti nejmenší si užijí spoustu zábavy při stavění a hraní se zvířátky ze sady LEGO DUPLO Moje první houpací zvířátka!

Vaše cena (s DPH):
379 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
399 Kč
Kód:
GTL5035Moje první houpací zvířátka je ideální startovací stavebnice pro malé děti. Při stavění si nejen procvičí barvy, ale také pozornost, trpělivost a jemnou motoriku. Zvládnete poskládat správně všechna zvířátka, aby nespadla z houpačky? Mezi snadno sestavitelnými figurkami najdete opici, slona, tygra a pandu. Díky velkým kostkám lze modely snadno přestavovat, takže nic nebrání fantazii malých nezbedů, aby vytvořili vlastní zvířecí modely – třeba nohy slona, tělo tygra a hlava pandy. Součástí sady jsou i 2 kostky navíc, díky kterým můžete houpačku vyvážit nebo zajistit zespodu.

LEGO DUPLO kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly vhodné pro malé dětské ručičky a zároveň byly zábavné.

Houpačka měří přes 4 cm na výšku, 19 cm na délku a 6 cm na šířku.

Každé zvířátko měří přes 8 cm na výšku, 6 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Součástí balení jsou: 

  • 4 sestavitelná zvířátka - opice, tygr, slon a panda

  • houpačka a 2 kostky navíc

Věk: 1,5+
Počet dílků: 15
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.