Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO DUPLO Princess TM 10899 Zámek z Ledového král

Novinka

Připojte se k Else, Anně a Olafovi v ledovém zámku, užívejte si nápadité hraní a prožívejte vývojové milníky společně se svým předškolákem.

Vaše cena (s DPH):
1 235 Kč
Běžná cena
1 300 Kč
Kód:
GTL5060Hraní s oblíbenými postavami z Ledového království od Disneyho u vašich batolat podpoří rozvoj řeči a jemných motorických dovedností a také sociální a emoční uvědomění. Popovídejte si o tom, jaký vztah má Elsa se sestrou Annou. Užívejte si tvořivou zábavu se sněhulákem Olafem. Pomocí vícebarevné světelné kostky můžete stisknutím tlačítka rozsvítit zámek a ponořit se do přehrávání scének a vymýšlení vlastních příběhů s vaším malým stavitelem v pohádkovém prostředí. Rozsviťte hrad pomocí vícebarevné světelné kostky a užijte si nikdy nekončící dobrodružství při přehrávání scének z filmu Ledové království nebo vymýšlejte své vlastní úžasné příběhy.

Lego DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 3 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, takže je snadno uchopí, umístí a znovu rozpojí, aniž by omezovaly jejich kreativitu.  Sadu lze snadno spojit s ostatními stavebnicemi LEGO DUPLO pro ještě více tvořivé legrace.

Vlastnosti:

·         zábavná tvořivá LEGO hra

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků padnoucí do malých dětských rukou

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

·         rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

·         procvičuje jemnou motoriku

·         kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

·         Zámek se světelnými efekty

·         figurka Elsy, Anna a sněhuláka Olafa

·         doplňky - Židličky, skluzavka, konvička a mnoho dalšího

·         návod 

Materiál: plast

Věk: 2+

Počet dílků: 59ks

Rozměry zámku: 28 × 19 × 16 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.