Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Friends 41355 Emmina srdcová krabička

Uzavřeno

Emma ráda tvoří nové věci a vše, co najdeš v její krabičce, odráží její umělecký charakter, například fotoaparát, tablet na kreslení a umělecká pera. Vždy má u sebe také nůžky, takže je připravena upravit své oblečení, ať už bude kdekoli. 

Vaše cena (s DPH):
189 Kč
Běžná cena
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GTL0033Emma nalézá inspiraci všude, kde chodí. Vezmi ji s sebou v její krabičce ve tvaru srdce, ať s tebou při cestování získá nové nápady na její módní návrhy. Sbal její tablet na kreslení, umělecká pera a fotoaparát, aby mohla načrtnout své nápady a vyfotit místa, která uvidí na cestách. A nezapomeň přibalit i nůžky, mašli do vlasů a dortík, ať má s sebou vše, co má ráda. Sundej víko a postav na něj Emmu, aby mohla pevně stát a fotit krásné ostré fotky!

Krabička je taky skvělá na cesty, protože každý dílek do krabičky ve tvaru srdce skvěle zapadne a víko drží vše pohromadě.

Krabička měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Součástí balení jsou: 

  • figurka Emmy

  • pódium

  • doplňky: tablet na kreslení, umělecké pero, nůžky, fotoaparát, mašle do vlasů a košíček s krémem

Věk: 6+
Počet dílků: 85
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.