Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Friends 41356 Stephanina srdcová krabička

Novinka

Staňte se součástí Stephanina sportovního vystoupení! Odkryjte srdcovou krabičku, pozvěte všechny své kamarádky na jeviště a prožijte spolu se Stephanie den jako sportovní hvězda. Předveďte své tenisové schopnosti a odstartujte show, na kterou městečko Heartlake jen tak nezapomene.

Vaše cena (s DPH):
189 Kč
Běžná cena
198 Kč
Kód:
GTL0034Vezmi sportovní hvězdu Stephanie s sebou na výlet v její krabičce ve tvaru srdce. Krabička ve tvaru srdce představuje skvělý a roztomilý způsob, jak mít sportovkyni Stephanie a všechny věci, které ji nejlíp charakterizují, stále u sebe.

Postav krabičku, dej do ní její mobil a mašli do vlasů – to jsou oblíbené věci Stephanie. Cvičení dělá mistra a Stephanie potřebuje mít svou sportovní výbavu vždy po ruce, tak nezapomeň do krabičky sbalit i její tenisovou raketu a míček. Tvrdý trénink se vyplatil a tak si Stephanie může vzít i svou nejcennější věc – zlatou trofej! Po všem tom sportování má Stephanie hlad, tak ji ho pomoz zahnat chutnou pizzou a sklenkou vody. Tato sada je skvělá na cesty, protože každý dílek do krabičky ve tvaru srdce skvěle zapadne a víko drží vše pohromadě. Sundej víko a použij ho jako podstavec, ať má Stephanie na čem trénovat – ideální pro hraní na cestách.

Krabička měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Součástí balení jsou: 

  • figurka Stephanie

  • pódium

  • doplňky: tenisová raketa, míček, trofej, láhev na vodu, pizza, mobilní telefon a mašle do vlasů

Věk: 6+
Počet dílků: 85
Země původu: Dánsko

 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.