Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Friends 41357 Olivina srdcová krabička

Novinka

Olivia vymýšlí nové bezva vynálezy, tak nezapomeň sbalit její tablet, ať si může dělat poznámky a hledat inspiraci. Také s sebou vždy bere klíč, protože nikdy nevíš, kdy bude někdo potřebovat pomoct něco opravit. A společnost na cestách ji dělá její malý robotí kamarád Zobo.

Vaše cena (s DPH):
189 Kč
Běžná cena
198 Kč
Kód:
GTL0035Vezmi Olivii s sebou v její krabičce, ať už půjdeš kamkoli. Staňte se součástí Oliviina vědeckého vystoupení! Odkryjte srdcovou krabičku, pozvěte všechny své kamarádky a prožijte spolu s Olivií a jejím robotem Zobem den jako vynálezce. Krabička v sobě kromě jeviště ukrývá i tablet, klíč a květinu do vlasů. Po náročném vystoupení si dokonce můžete dopřát mléčnou čokoládu.

Krabička je taky skvělá na cesty, protože každý dílek do krabičky ve tvaru srdce skvěle zapadne a víko drží vše pohromadě.

Krabička měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Součástí balení jsou: 

  • figurka Olivie a robota Zoba

  • pódium

  • doplňky: tablet, klíč, čokoláda a květina do vlasů

Věk: 6+
Počet dílků: 85
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.