Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Friends 41358 Minina srdcová krabička

Uzavřeno

Staňte se součástí Minina dobrodružného vystoupení! Odkryjte srdcovou krabičku, pozvěte všechny své kamarádky na jeviště a prožijte spolu s Miou a jejím králíčkem den jako tramp. Stavebnice ve tvaru srdce představuje skvělý a roztomilý způsob, jak mít milovnici přírody a všechny její oblíbené věci stále u sebe.

Vaše cena (s DPH):
189 Kč
Běžná cena
198 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GTL0036Vezmi Miu s sebou v její krabičce, ať už půjdeš kamkoli. Postav krabičku ve tvaru srdce a dej do ní Miu, ať ji můžeš mít stále u sebe. Ale nezapomeň sbalit všechny věci, bez kterých tato milovnice přírody nedá ani ránu, její vysílačku, sluneční brýle a jejího malého králičího kamaráda Moka. Pomoz ji rozdělat táborák, aby si s Mokou mohli opéct nad ohněm marshmallow. S dalekohledem vždy po ruce ji nikdy neunikne žádné zvíře.

Krabička je taky skvělá na cesty, protože každý dílek do krabičky ve tvaru srdce skvěle zapadne a víko drží vše pohromadě. Sundej víko a použij ho jako pódium pro Miu, ať může pevně stát – perfektní pro zábavu na cestách.

Krabička měří přes 5 cm na výšku, 8 cm na šířku a 3 cm do hloubky.

Součástí balení jsou: 

  • figurka Miy a králíčka

  • pódium

  • doplňky: táborák, marshmallow na klacku, sluneční brýle, dalekohled a vysílačka

Věk: 6+
Počet dílků: 83
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.