Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Friends 41364 Stephanie a bugina s přívěsem

Novinka

Užij si den plný aktivit se Stephanie a její buginou s přívěsem. Tato milovnice přírody se už těší na zábavný výlet. Naskoč do její buginy s pejskem Dashem, připoj přívěs pro kolo a paddleboard a vyraz na den plný zábavy. 

Vaše cena (s DPH):
474 Kč
Běžná cena
499 Kč
Kód:
GTL0041Zajeď si se Stephanie užít legraci na břeh jezera. Naskoč do její buginy s pejskem Dashem, připoj přívěs pro kolo a paddleboard a vyraz na den plný zábavy. Jeď se Stephanie prozkoumat okolí na kole a paddleboardu nebo si zahraj tenis u táboráku – nezapomeň helmu a popusť uzdu fantazii! Otevři přívěs a najdi v něm kost pro Dashe a láhev s vodou a tenisovou raketu pro Stephanie. Pomoz ji vybalit přilbu, plovací vestu a pádlo a pak hurá za dobrodružstvím! Po sportu je čas na svačinu. Rozdělej se Stephanie oheň a opeč si marshmallow při západu slunce.

Bugina měří přes 7 cm na výšku, 5 cm na šířku a 9 cm na délku.

Přívěs měří přes 7 cm na výšku, 6 cm na šířku a 8 cm na délku.

Součástí balení jsou: 

  • 3 figurky - panenka Stephanie, pes Dash a žába

  • bugina s přívěsem

  • doplňky: kolo, přilba, paddleboard, pádlo, záchranná vesta, tenisová raketa, láhev na vodu, kost, marshmallow na klacku a táborák

Věk: 6+
Počet dílků: 166
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.