Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Friends 41367 Stephanie a parkurové skákání

Uzavřeno

Vyhrajte se Stephanie zlatou trofej v parkurovém skákání a nezapomeňte také na důkladnou přípravu koně na tak důležité závody.

Vaše cena (s DPH):
949 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
999 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GTL0044



A je tady den D pro Stephanie a Zacka - velké parkurové závody. Připravte se na koňské závody, umístěte překážky a nezapomeňte pozvat všechny své kamarády, pro které máte rezervovaná místa na diváckém balkónku.

Pomoz Stephanii a Zackovi připravit své koníky Paddyho a Lucy na velký soutěžní den. Umyj je v pečovatelské stanici a nezapomeň na pořádné vykartáčování, ať jim to sluší. Důležité je pořádně připevnit sedlo a uzdu a závody mohou začít. Jakmile závod odstartuje, jezdi s koněm po celém závodišti a snaž se přeskočit obě překážky bez jediné chybičky. Schválně, kdo se stane vítězem? Pamatuj na to, že celé závody natáčí televize a přenáší na obrazovku, která je umístěna na balkoně a vítěz získá zlatou trofej na podiu ve tvaru podkovy.

Tato sada podporuje jemnou motoriku, kreativitu, představivost a hraní s ní je velmi zábavné.

Stáje měří více než 17 cm na výšku, 24 cm na šířku a 10 cm do hloubky.

Součástí balení jsou figurky: 

  • panenka Stephanie a Zack

  • 2 figurky koní

  • pečovatelská stanice, divácký balkónek, pódium ve tvaru podkovy, překážky,

  • doplňky: televizní kamera, pozorovací dalekohledy, vidle, mrkve, seno, 2 koktejlové sklenice s třešní, 2 sedla, 2 uzdy, kartáče, houbička, láhev s rozprašovačem, rozety, mašle a hřeben

Věk: 6+
Počet dílků: 337
Země původu: Dánsko

 

 

 



Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.