Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Harry Potter TM 76385 Kouzelné momenty z Br

Novinka

Jen co děti otevřou tuto magickou knihu, octnou se v učebně profesora Kratiknota na hodině kouzelných formulí! Připoj se k Harry Potterovi a Cho Changové a dávej pozor při výkladu ředitele havraspárské koleje, který stojí na stohu knih, aby ho všichni viděli. Popadni knihu zaklínadel a trénuj na pírku levitační kouzlo – Wingardium Leviosa!

Vaše cena (s DPH):
731 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
770 Kč
Kód:
GTL4212Model bradavické učebny Kouzelné momenty z Bradavic: Hodina kouzelných formulí od LEGO Harry Potter™ je ukrytý uvnitř speciální knihy. Jakmile děti knihu otevřou, octnou se na hodině kouzelných formulí profesora Kratiknota. Zábavná sada s mnoha funkcemi inspiruje ke kreativnímu hraní bez konce, takže všichni fanoušci Harryho Pottera budou doslova uhranuti! K dispozici je vestavěná tabule, knihovna a krb. Nejrůznější nábytek a vybavení lze naopak vyndat, aby bylo víc místa na hraní.

Tuto magickou stavebnici s Harry Potterem lze kombinovat i s ostatními ve sbírce. Každá z nich se vyznačuje jedinečnou barvou a motivem, ale všechny mají společné to, že jsou otevírací a přenesou děti vždy do jiné bradavické učebny. Jednotlivé stavebnice této řady lze propojit a vytvořit 360 stupňové herní prostředí Bradavic.

Malé čarodějky a čarodějové si jistě s radostí přehrají klasické scény z filmové série Harry Potter a vymyslí si vlastní magická dobrodružství. Pokud hledáte výjimečný dárek, pak jsou pro vás stavebnice od LEGO Harry Potter tím pravým. Prostřednictvím oblíbených postav a stvoření totiž zachycují památné scény z filmů, takže vaše děti přenesou do světa kouzel.

LEGO Harry Potter je inspirováno sérií knih a filmů o mladém čaroději Harrym Potterovi. Nech se vtáhnout do tajemného světa čar a kouzel a pomoz Harrymu a jeho kamarádům bojovat proti nepřátelům.

Vlastnosti:

· inspirováno sérií knih a filmů o Harrym Potterovi.

· svět plný akce a dobrodružství

· přenášejí strhující akci z filmové série do reálného života! Oblíbené postavy a stvoření, parádní místa a báječné funkce a doplňky otevírají dětem bránu do magického světa Harryho Pottera

· rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

             · stavebnice určena všem tvůrčím dětem

· stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

             · kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy, vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

 

Obsah balení:

·         kniha s učebnou

·         3 minifigurky – Harry Potter, Cho Changová, profesor Kratiknot

·         Magické doplňky

·         návod 

 

Materiál: plast

Věk: 8+

Rozměry:

  • Rozměry knihy: 12× 8 x 4 cm

Počet dílků: 256ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.