Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Probojujte se do Podzemního hradu! Zkroťte chodce a překonejte tak lávové pole. Posbírejte podzemní houby, ze kterých pak připravíte lektvary. Buďte však ostražití! Pekelný sliz se vás bude snažit zastavit. Použijte TNT, odrazte útok piglina a pigliního bojovníka a vytěžte pár bloků zlata. Pak prozkoumejte truhlu s pokladem, najděte úlomky netheritu, železné nugety a vepřovou kotletu a vydejte se vstříc dalším dobrodružstvím!

Vaše cena (s DPH):
778 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
819 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GTL2821Probojuj se do Podzemního hradu. Zkroť chodce a překonej nebezpečné lávové pole. Podaří se ti to? Posbírej podzemní houby, ze kterých potom připravíš lektvary. Dávej ale pozor, pekelný sliz se tě pokusí zastavit. Použít můžeš také TNT a pokusit se odrazit útok piglina a pigliního bojovníka na Podzemní hrad ze stavebnice LEGO® Minecraft® 21185. Nezapomeň na zlato, které můžeš vytěžit. Prozkoumej také pořádně truhlu s pokladem. Jakmile najdeš úlomky netheritu, železné nugety a vepřovou kotletu, budeš se moci vydat vstříc dalším parádním dobrodružstvím, která na tebe čekají. Tak hurá do toho!        

Stavebnice je ideální pro milovníky populární online hry Minecraft, kostiček a akční hry. 

Stavebnice LEGO® Minecraft byly vytvořeny podle slavné počítačové hry Minecraft. Umožňuje vytvořit vlastní 3D svět plný krychliček. Dětem nabízí skvělou zábavu, rozvíjí jejich kreativitu i představivost. Spoj tuto sadu s dalšími stavebnicemi a vytvoř si vlastní svět LEGO® Minecraft.

Vlastnosti: 

  • stavebnice inspirována populární hrou Minecraft
  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků
  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii
  • kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy
  • skvělá zábava pro malé i velké děti

Obsah balení:

  • kostky k sestavení modelu
  • postavičky podzemního dobrodruha, pekelného slizu, pigliního bojovníka, piglina a chodce
  • doplňky
  • návod

Materiál: plast

Rozměry: 19 x 18 x 9 cm

Věk: 8+

Počet dílků: 300ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.