Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Mistr Qui-Gon dostal Darth Maula do úzkých u generátoru energie na planetě Naboo.

Vaše cena (s DPH):
754 Kč
Vaše sleva:
11%
Běžná cena
849 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GTL4029Sestav si otevírací laserové dveře, funkci katapultování minifigurky v jádru generátoru a otevírací očistnou komnatu se snímatelným „plazmovým“ dílkem a přehraj si oblíbené scény z filmu Star Wars.

Mistr Qui-Gon dostal Darth Maula do úzkých u generátoru energie na planetě Naboo, ale potřebuje tvou pomoc, pokud ho má porazit! Bojuj se světelnými meči, a pokud spadneš do jádra generátoru, aktivuj katapult a skoč opět zpátky. Pokud bude Maul příliš silný, zatáhni za páku, která otevře laserové dveře a Obi-Wan se tak bude moci připojit k boji! Kdo vyhraje tento epický souboj? To záleží na tobě...

Přehrávej si napínavé souboje mezi rytíři Jedi a Sithem v sadě, kde se Qui-Gon Jinn a Obi-Wan Kenobi utkávají tváří v tvář se zlým Darth Maulem u energetického generátoru na planetě Naboo.

Součástí sady jsou tři figurky:

  • Qui-Gon Jinn
  • Obi-Wan Kenobi
  • Darth Maul.

Věk: 7+
Počet dílků: 208
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet dílků 208
Věk 7-12
Země původu Dánsko
Řada LEGO Star Wars