Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Sestav si vesmírnou stanici Hvězdu smrti z opevněného bunkru na pláži na planetě Scarif a přehraj si oblíbené scény z filmu Star Wars.

Vaše cena (s DPH):
1 659 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
1 800 Kč
Kód:
GTL4043Jakmile se přiblíží jednotky Impéria, je čas přivolat Mikrostíhačku U-Wing. Sklop křídla, nabij vystřelovače, posaď pilota stíhačky U-Wing do jeho sedadla a připrav se na útok!

Sestav si vesmírnou stanici Hvězdu smrti z opevněného bunkru na pláži na planetě Scarif a přehraj si oblíbené scény z filmu Star Wars.

Tato sada plná různých funkcí obsahuje tajnou skrýš na zbraně, výbušné panely na podlaze, posuvné dveře bunkru s funkcí zamykání, kontrolní panel, otevírací oranžovou bednu a přísně tajné plány na stavbu vesmírné stanice Impéria Hvězdy smrti.

Otáčej rukojeťmi a odkryj tajnou skrýš na zbraně. Propliž se kolem výbušných panelů na podlaze. Převrhni věž a odemkni tak posuvné dveře bunkru.Popadni plány a uteč i s tím největším tajemstvím Impéria!

Součástí sady  jsou 4 figurky:

  • Jyn Erso
  • Cassian Andor
  • dva Stormtroopeři z planety Scarif.

Věk: 6+
Počet dílků: 419
Země původu: DánskoZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Počet dílků 419
Věk 8-14
Země původu Dánsko
Řada LEGO Star Wars