Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Star Wars 75284 Přepravní loď rytířů z Renu

Pozor! Rytíři z Renu pronásledují Rey ve své přepravní lodi! Toto parádní vznášedlo se pohybuje rychlostí světla a rytíři mohou vše pozorovat z kokpitu. Kryjte se před projektily pružinových vystřelovačů. Postavte se až po zuby ozbrojeným vojákům Kylo Rena pomocí světelného meče Rey. Budete muset zapojit všechny své jediské schopnosti, aby vás padouši nedostali!

Vaše cena (s DPH):
1 899 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
1 999 Kč
Kód:
GTL4054Připomeň si přepravní loď rytířů z Renu z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera a postav si ji doma z LEGO kostek. Přepravní loď má ukryté ližiny, které vytvářejí efekt vznášení. Nechybí řada doplňků, například vystřelovače. LEGO Star Wars tě přenese do světa Hvězdných válek, kde můžeš bojovat proti Temné straně Síly.

Určitě tě zaujme řada detailů: dva otevírací kokpity, dva pružinové vystřelovače a prostor pro zajatkyni. Připomeň si díky ní scény z filmů Star Wars nebo si vymysli vlastní. Čekají tě hodiny kreativního hraní.

LEGO Star Wars je skvělá zábava pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy. V mžiku tě přenese do legendárního světa Hvězdných válek, kde můžeš bojovat proti Temné straně Síly. Čeká na tebe mnoho akce a dobrodružství!

Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byly bezpečné a jednotlivé dílky do sebe precizně zapadaly.

Přednosti:

  • stavění z dílků trénuje trpělivost

  • rozvíjí jemnou motoriku, kreativitu a prostorovou představivost

  • stavebnice určená pro všechny příznivce Hvězdných válek.

  • nabízí spoustu akce a dobrodružství.

Obsah balení:

  • Kostičky k sestavení Přepravní lodi

  • 3 minifigurky

  • doplňky

  • Návod

 Věk: 9+

Materiál: plast

Počet kostiček: 595

Rozměry lodě : 8 × 29 × 17 cm
Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.