Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Star Wars TM 75255 Yoda TM

Přehrávej si vzrušující bitvy ze světa LEGO Star Wars se sestavitelným mistrem Jedim Yodou! LEGO Star Wars Yoda je vyveden podle filmu Star Wars: Klony útočí. Samozřejmě mu nechybí jeho slavný zelený světelný meč. Postav si mistra Yodu a vystav ho na místo, kterého je hoden.

Vaše cena (s DPH):
2 659 Kč
Běžná cena
2 799 Kč
Kód:
GTL4056Ačkoli je postavena z LEGO® kostek, tato velká LEGO figurka Yody s mocným světelným mečem představuje sílu, se kterou je třeba počítat. Hýbej jeho hlavou, obočím, prsty na nohou a na nohou a dosáhni perfektní polohy mistra Jedi! Tato sada také obsahuje stojánek, malou minifigurku Yody a světelný meč.

Otevřete dětem bránu do galaxie plné kreativních dobrodružství. Fanoušci si zamilují autentické prvky podněcující k tvořivému hraní.

Společnost LEGO Group vyrábí repliky kultovních bojových lodí, vozidel, míst a postav ze světa Star Wars již od roku 1999. Tato řada obsahující pestrou škálu zábavných stavebnic, které ohromí fanoušky všech věkových kategorií.

Vlastnosti:

·         stavebnice určená pro všechny příznivce Hvězdných válek

·         nabízí spoustu akce a dobrodružství

·         skvělá zábava pro děti i dospělé

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

·         kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

·         kostičky k sestavení Yody

·         minifigurka Yody se světelným mečem

·         stojánek

·         informační štítek s podrobnostmi a návod 

Materiál: plast

Věk: 10+

Počet dílků: 1771ks

Rozměry Yody: 41 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.