Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Super Mario 71380 Set pro tvůrce - mistrovská

Užijte si dobrodružství s LEGO Super Mariem jako nikdy dřív a vytvářejte jedinečné úrovně s tímto setem pro tvůrce! Zvolte odměnu pro LEGO Maria (figurka není součástí balení) pomocí speciální časové kostky a kostek s předměty. Stavějte nové výzvy a zapojte do hry i Larryho, Goombu, Bob-omba a Koopu Paratroopu. Přidejte speciální potrubí Dash 30 a zkuste úroveň dokončit během 30 vteřin, abyste získali více mincí!

Vaše cena (s DPH):
1 518 Kč
Běžná cena
1 598 Kč
Kód:
GTL1063Malí stavitelé mohou se vzrušující stavebnicí Set pro tvůrce – mistrovská dobrodružství upravovat svůj LEGO Super Mario™ Startovací set a rozšiřovací sety, a vytvářet tak jedinečné úrovně. Nechybí zvláštní stroj pro výběr odměn, které nabízí časová kostka a 2 kostky se speciálními předměty. Modulární stavebnice zaujme také posuvnou plošinou, barevnými LEGO dílky, které vyvolávají u LEGO Maria různé reakce (figurka není součástí), a speciální potrubí Dash 30, s jehož pomocí lze přestavovat a vytvářet nové úrovně. Součástí tohoto LEGO Super Mario setu jsou také figurky Larryho, Goomby, Bob-omba a Koopy Paratroopy.

Stavebnice LEGO Super Mario přenášejí kultovní postavičku do reálného světa a nabízí dětem mnoho způsobů, jak vytvářet úžasné herní výzvy. Možnosti stavebnice rozšiřuje také speciální bezplatná aplikace – LEGO Super Mario s intuitivními nástroji pro prohlížení modelů, spoustou tipů na kreativní stavění a mnohem víc. Zábavné soupeření Sběratelské sety od LEGO Super Mario přenášejí legendární postavu firmy Nintendo® do skutečného světa a hodí se jak pro skupinové zápolení, tak pro hraní v jednom.

Stavebnice LEGO Super Mario jedinečným způsobem přivádí k životu oblíbenou postavu a nabízejí neomezené kreativní výzvy.

Vlastnosti: 

  • k dispozici bezplatná aplikace LEGO Super Mario
  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků
  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku
  • rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii
  • procvičuje jemnou motoriku
  • kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

  • kostky k sestavení LEGO rozšiřujícího modulárního setu
  • Stroj pro tvorbu a výběr odměn, časová kostka, 2 kostky se speciálními předměty, posuvná plošina, interaktivní dílky, potrubí Dash 30
  • 4 figurky protivníků - Larry, Goomba, Bob-omb a Koopa Paratroopa

Materiál: plast

Věk: 6+

Počet dílků: 366ks

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.