Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Super Mario 71382 Hlavolam s piraňovou rost

Obohaťte startovací set od LEGO® Super Mario™ o tento parádní rozšiřující set, který nabízí úroveň s piraňovými rostlinami! Po celé úrovni Soda Jungle se rozprostírá jedovatá bažina, tak do ní nespadněte. Skočte na Spinyho a získejte mince. Pak roztočte kolotoč a odkliďte piraňové rostliny z cesty. Skočte na 3 červené kostky s mincemi v časovém limitu a získejte bohatou odměnu!

Vaše cena (s DPH):
731 Kč
Vaše sleva:
5%
Běžná cena
770 Kč
Kód:
GTL1064Vneste do světa LEGO® Super Mario™ ještě více zábavy, kterou lze sdílet i s kamarády. Kupte dětem Hlavolam s piraňovou rostlinou – rozšiřující set. Obsahuje 2 piraňové rostliny a figurku Spinyho, kterou musí LEGO® Mario™ (není součástí) porazit. Dále je zde kolotoč, který odstraní piraňové rostliny z cesty a umožní hráčům dojít ke 3 červeným kostkám, jež nabízejí velkou odměnu v podobě digitálních mincí. (Poznámka: Pro interaktivní hraní je zapotřebí Startovací set 71360.) Návod Instructions PLUS s nástroji zobrazování znamená ještě více zábavy při stavění. Je k dispozici v bezplatné aplikaci LEGO Super Mario.

Stavebnice LEGO Super Mario přenášejí kultovní postavičku do reálného světa a nabízí dětem mnoho způsobů, jak vytvářet úžasné herní výzvy. Možnosti stavebnice rozšiřuje také speciální bezplatná aplikace – LEGO Super Mario s intuitivními nástroji pro prohlížení modelů, spoustou tipů na kreativní stavění a mnohem víc. Zábavné soupeření Sběratelské sety od LEGO Super Mario přenášejí legendární postavu firmy Nintendo® do skutečného světa a hodí se jak pro skupinové zápolení, tak pro hraní v jednom.

Stavebnice LEGO Super Mario jedinečným způsobem přivádí k životu oblíbenou postavu a nabízejí neomezené kreativní výzvy.

Vlastnosti: 

  • k dispozici bezplatná aplikace LEGO Super Mario
  • vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků
  • stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku
  • rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii
  • procvičuje jemnou motoriku
  • kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

  • kostky k sestavení rozšiřujícího setu LEGO Super Mario Hlavolam s piraňovou rostlinou
  • figurka Spinyho

Materiál: plast

Věk: 7+

Počet dílků: 267ks

Rozměry základního modulu: 9 × 8 × 16 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.