Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Super Mario 71383 Wiggler a jedovatá bažina

Novinka

Tento akční rozšiřující set, jímž můžete rozšířit startovací set od LEGO® Super Mario™, vám zprostředkuje setkání s Wigglerem v úrovni Soda Jungle! Pořádně s ním zatřeste, aby se před vámi rozvinul tajný most. Dejte si pozor na Goombu, který se právě pod mostem skrývá. Vyhněte se jedovaté bažině pomocí klouzaví plošiny a voru. Získejte úžasné schopnosti díky akční kostce Super Star a završte epickou cestu tím, že porazíte Koopu Paratroopu!

Vaše cena (s DPH):
997 Kč
Běžná cena
1 049 Kč
Kód:
GTL1065Umožněte dětem postavit si vlastní úroveň Soda Jungle prostřednictvím sady Wiggler a jedovatá bažina – rozšiřující set a vnést do světa LEGO® Super Mario™ ještě více vzrušení. Nechybí posuvná plošina pro souboj s Wigglerem, sklápěcí most, odnímatelný vor a akční kostka Super Star, ale ani Wiggler, Goomba a Koopa Paratroopa, které musí LEGO® Mario™ (není součástí) porazit. (Pozor: Pro interaktivní hraní je zapotřebí Startovací set 71360 s figurkou Maria.)

Díky intuitivním pokynům Instructions PLUS v bezplatné aplikaci LEGO Super Mario bude stavění ještě zábavnější. Obsahuje totiž digitální nástroje pro prohlížení, inspirativní tipy a slouží také jako bezpečná platforma pro sdílení nápadů.

Sady od LEGO Super Mario přenášejí oblíbenou postavu firmy Nintendo® do reálného světa. Jedná se o super dárky pro děti, s nimiž si lze hrát jak o samotě, tak ve skupině. Modulární startovací set, rozšiřující sety a oblečky umožňují vytvářet vlastní úrovně a nabízí dětem mnoho způsobů, jak vytvářet úžasné herní výzvy.

Vlastnosti: 

·         k dispozici bezplatná aplikace LEGO Super Mario

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

·         rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

·         procvičuje jemnou motoriku

·         kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

·         374 kostiček k sestavení rozšiřujícího setu LEGO Wiggler a jedovatá bažina

·         Plošina, most, plavidlo

·         3 figurky - Wiggler, Goomba a Koopa Paratroopa

Materiál: plast

Věk: 7+

Počet dílků: 374ks

Rozměry základního modulu: 6 × 31 × 26 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.