Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

LEGO Trollové 41251 Poppy a její domeček

Novinka

Děti, které milují Poppy a film Trollové, si nepochybně oblíbí tuto sadu. Když se malí fanoušci filmu Trollové přidají k Poppy na začátku její cesty, budou mít společně co objevovat. Mohou pomoci Poppy osprchovat se, vytvořit stylový účes a najít mapu pokladu.

Vaše cena (s DPH):
474 Kč
Běžná cena
499 Kč
Kód:
GTL0650Tato LEGO sada pro děti od 4 let je vhodná pro kreativní hraní a představuje zábavný způsob, jak se naučit stavět. Poppyin domek je skládací a zavírací. Jedná se tedy o přenosnou sadu, která malé děti zabaví i na cestách. Vynikající dárek pro všechny, kteří milují kapesní hračky.

Uveďte malé fanoušky filmu Trollové do světa hudby a dobrodružství. Sada umožňuje přehrát si scény z filmu a poté domek složit tak, aby si jej mohly vzít na cesty. Poppyin domek je plný funkcí a doplňků, s nimiž mohou děti popustit uzdu své fantazii a vymýšlet nová dobrodružství. Hrajte si s jejími vlasy nebo se zhoupněte na látkové květině. Zábava zkrátka nikdy nekončí.

LEGO® sady pro děti od 4 let představují zábavný způsob, jak se děti mohou naučit stavět a zvýšit si sebevědomí pomocí jednoduchých kroků.
 

Vlastnosti:

·         zábavná tvořivá LEGO hra

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků padnoucí do malých dětských rukou

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

·         rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

·         procvičuje jemnou motoriku

·         kostky LEGO splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

·         Kostičky k sestavení domečku

·         Figurka Poppy

·         Doplňky

·         návod 

 

Materiál: plast

Věk: 4+

Počet dílků: 103ks

Rozměry domečku: 11 × 9 × 9 cm

Země původu: EUZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.