Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Light Strike - Terč standard (2ks)

Akční cena

Terč pro zbraně na laser game. 

Vaše cena (s DPH):
49 Kč
Vaše sleva:
76%
Běžná cena
199 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
GW2501B
Značka:
WowWeeProdukt má poškozený obal, zboží je funkční a nepoškozené. Zboží můžete reklamovat do 2 let od zakoupení. 

Light Strike Vám přináší herní akci z videoher do reálného světa! Buďte osamocený hrdina nebo vytvořte týmy bojovníků a sestřelujte své protivníky s infra zbraněmi od WowWee.

Vyberte si zbraň a zakódujte si jí pomocí otisku prstu. Nastavte si barvu týmu (žlutá, červená, modrá a zelená) a rychlost střelby. Zbraně mají omezený zásobník a nabíjíte je stejně jako ve videohrách. Pro lepší obranu můžete použít ochranný štít, který však funguje jen krátkou chvíli.

Zbraň zároveň slouží jako terč, takže každý zásah je počítán. Až Vám dojde zdravý, tak jste z boje venku. Zpátky se dostanete opětovným zapnutím zbraně.

Terč standard je doplněk ke zbraním Light Strike. Můžete ho využít, když není po ruce soupeř, nebo jako doplněk bitvy mezi týmy. Jedná se o stejný terč, který je dodáván v balení ke zbrani. Terč rozlišuje, jaký tým (barva) ho zasáhl.

Obsah balení:
2x terč (baterie pro jeden terč 3x AAA baterie nejsou součástí balení)

• Rozměry 10 x 8 x 10 cm
• Terč pro zbraně Light Strike
• Vhodné pro děti od 6 letZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.