Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Minix NEO M1 Air mouse

Doprodej

Sleva: použité. Air mouse určený pro TV Boxy Minix. Lze použít i s jinými TV Boxy.

Vaše cena (s DPH):
489 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP0018M1Produkt je použitý ale funkční.  Zboží můžete reklamovat do 6 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

Šestiosé dálkové ovládání 

NEO M1 je Minix je nejnovější 2.4GHz Wireless GyroMouse, s využitím nejnovějších šestiosého gyroskopu a akcelerometru technologie poskytují vynikající přesnost a kontrolu. NEO M1 je zaměřený na přehrávání médií a byl navržen s aplikacemi, jako XBMC, YouTube, Netflix a Hulu Plus. Chtěli jsme vytvořit GyroMouse, který dal uživatelům úplnou svobodu nad jejich mediálním obsahem, zjednodušenou navigaci a lepší dostupnost, což je přesně to, čeho jsme dosáhli s NEO M1. NEO M1 úspěšně kombinuje tradiční multimediální přehrávací tlačítka s pohodlím "Fly módu" a výrazně  zlepšuje uživatelský komfort na přehrávačích Minix NEO.

Vestavěná lithiová baterie 

Dalším skvělým prvkem NEO M1 je vestavěná dobíjecí lithiová baterie, který díky své  nabízí mimořádně působivou výdrž baterie (několik týdnů při průměrném denním využití). NEO M1 také využívá systém Advanced Power Management, který více prodloužuje životnost baterie. Air mouse využívá pouze požadovaného množství energie pro každý zadaný úkol  a zabráńuje zbytečnému plýtvání energií.

Šestiosý gyroskop a akcelerometr 
Skvělá přesnost a kontrola 
USB plug-and-play přijímač 
Pokročilá správa napájení 
Vestavěná nabíjecí lithiová baterie 
Pracovní dosah až 10 metrů 
Podpora více OS: Windows, Mac OS X, Android a LinuxZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


  • Minix NEO X6

    SLEVA: poškozený obal, čtyřjádrový TV Box s Android 4.4 KitKat a skvělým poměrem cena/ výkon.
    1 490 Kč s DPH