Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
3DS Metal Gear Solid 3D Snake Eater

Doprodej

hra na konzoli Nintendo 3DS

Vaše cena (s DPH):
1 411 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NI3S464
Značka:
KonamiO hře:
Metal Gear Solid: Snake Eater 3D je remasterovanou verzí hry Metal Gear Solid: Snake Eater, která vyšla ve své původní verzi v roce 2004 a je dodnes velice populární. Jedná se o díl ze řady Metal Gear Solid, která je známou sérii akční stealth her, jejíž autorem je Hideo Kojima.

Příběh:
Píše se rok 1964 a studená válka dosáhla svého vrcholu. Sověti unesli geniálního raketového vědce, Sokolova, který předtím přeběhl na západ a nyní je nucen pod tlakem sestrojit nukleární zbraň, která by mohla změnit rozdělení moci. Snake, elitní agent jednotky FOX má nyní za úkol Sokolova vysvobodit a sabotovat vývoj smrtonosné zbraně.

Hratelnost:
Skryté operace, to je to oč tu běží. Žádné bezhlavé střílení a nepromyšlené útoky! Ty vám totiž vítězství nepřinesou, zaručí jen vlastní smrt. Fanoušci vědí, že v sérii Metal Gear Solid jde hlavně o to, být nenápadný. Ukrývat se a plížit se. Na nepřítele číhat ve vysoké trávě a ve vhodném okamžiku se tiše připlížit ze zadu, čapnout protivníka za krk a podříznout. A nakonec nezapomenout schovat mrtvolu někam, kde ji další protivníci neuvidí, protože vaše přítomnost musí zůstat tajná.

Ovládání
Hlavní hrdina se ovládá analogovým Circle Padem, střílení a akce jsou rozloženy po zbývajících tlačítkách na přístroji. Zatímco se na horním displeji odehrává veškerá akce, na spodním dotykovém se nachází statusové informace, mapa a veškeré nabídky. V některých pasážích se využívá zabudovaných pohybových senzorů konzole. Například když hrdina přechází úzký most nebo když šplhá po stromech, musíte udržet pokud možno dokonalou rovnováhu.

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D podporuje také nové příslušenství Circle Pad Pro, které k Nintendu 3DS přidá dodatečný analogový Circle Pad po pravé straně konzole a třetí ramenní tlačítko.

Maskování:
Jelikož je nesmírné důležité, abyste zůstali ve hře vůči svým nepřátelům nenápadní, je kladen velký důraz také na vaše maskování. Unikátní funkce Photo Camo systém využívá vnějších kamer Nintenda 3DS k tomu, abyste vyfotili to, co chcete aby se objevilo na vašich maskáčích. Záleží tak pouze a jen na vás, zda budete odhaleni nepřátelskými vojáky nebo ne.


Minimální konfigurace:
- herní konzole Nintendo 3DS

Doporučená konfigurace:
- herní konzole Nintendo 3DS
- dotykové pero stylus
- příslušenství Circle Pad ProZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 18