Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
Wii Shaun White Snowboarding Nintendo Selects

Uzavřeno

hra na konzoli Nintendo Wii

Vaše cena (s DPH):
599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
NIWS6351
Značka:
UbiSoft 

Exkluzivní příběh: Všichni milují cestování! Vy a vaše parta cestujete světem a účastníte se různých největších a nejšílenějších závodů, abyste se stali světově proslulým sportovcem. Život na cestách za úspěchem by ale nebyl ničím bez podpory vašich přátel, kteří budou vždy nablízku, aby vám pomohli a nenechali vás usnout na vavřínech. Držte se svými přáteli - jak s těmi virtuálními ve hře, tak s těmi v obýváku - a můžete se ovládnout v šílenství, které s sebou přináší sláva.
 
Herní vlastnosti
  • Cestujte po celém světě se Shaunem Whitem, jako svým partnerem - Ubisoft úzce spolupracoval se Shaunem Whitem, aby se do hry dostalo co nejvíce autentických elementů jeho jezdeckého stylu, osobnosti a smyslu pro humor.
  • Začlenění Wii Ballance Board - Ponořte se do hry jako nikdy předtím - používejte Wii Ballance Board pro ovládání vašeho jezdce. Intuitivně ovládejte své oblouky, skoky a grindy a užívejte si tak, jakoby jste měli snowboard přímo ve vašem obýváku.
  • Každý hraje, nikdo nečeká - Pusťte se do skvělého multiplayeru pro dva až čtyři hráče, kde je každý hráč aktivní v každém okamžiku.
  • Spojte se s vaší partou - Ve světě snowboardingu se vyplatí mít na své straně přátele. Vaši přátelé budou vždy po ruce, aby vám pomohli svými unikátními schopnostmi a vylepšit vaši jízdu a nenechali vás usnout na vavřínech dobře mířenými narážkami a vtípky - během cesty budou všechno zábavné natáčet.
  • Sláva a respekt - Dostaňte své jméno do povědomí ostatních, protože úspěchy profesionálního snowboardového jezdce jsou úzce svázány s jeho popularitou. Jak bude vaše sláva růst, budete se moci účastnit větších a větších klání - od nových hor po více prestižní disciplíny a závody.


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3