Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Wii Party Nintendo Select

hra pro konzoli Wii
Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Vaše sleva:
17%
Běžná cena
599 Kč
Kód:
NIWS532310
Značka:
NintendoWii Party je party titul, který si můžete užít s kýmkoli bez ohledu na jeho předchozí herní zkušenost. Jednotlivé hříčky se ovládají stejně snadně a intuitivně jako tomu je ve většině případů tohoto žánru na Wiičku. A možná ještě snadněji, neboť se titul řadí i mezi tzv. Touch! Generations tituly, což je značka Nintenda pro hry, které jsou vhodné i pro začínající hráče.

A čím se Wii Party liší od jiných party her (jako například Mario Party)? Vývojáři se nesnažili jen o opravdu snadné ovládání, ale integrovali i podporu karikatur Mii a mezi osmdesátkou originálních společenských her naleznete i jednu skupinu, která je naprosto inovativní. Naleznete je v módu „House Party a jedná se o tituly, které převedou hlavní dění z televizní obrazovky přímo do Vašeho obývacího pokoje. Herní svět se tak poprvé prolne se světem reálným.Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Parametr Popis
Platforma Wii