Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Hrajte tituly z minulosti jako nikdy předtím s konzolí Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System
Prožijte klasickou éru herní historie zcela novým způsobem, s množstvím záchytných bodů a novými módy zobrazení, již 11. listopadu tohoto roku!

Žijte se svými oblíbenými Disney postavičkami ve hře Disney Magical World 2 pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 14. října tohoto roku
Objevte šest tématických Disney světů z klasiky jako je Ledové království a spřátelte se s více jak stovkou Disney charakterů!

R/C loď Carrera Race BOAT 2.4GHz black
Loď na dálkové ovládání od značky  Carrera  se vyznačuje vysokou kvalitou,  dlouho dobou jízdy , krátkou dobou nabíjení, nejnovějšími technologiemi a s peciální mi  funkce mi, které přináší fantastické zážitky!

Další rozdíly mezi Pokémon Sun a Pokémon Moon odhaleny
Nové herní prvky, informace o Pokémon Bank, další Z-Moves a Pokémoni exkluzivní pro dané verze nové generace Pokémon her představeny světu!

Formule 1 ve Vašem obýváku!
Formule 1 Ferrari a Mercedes na trati dlouhé 7m s klopenou zatáčkou, loopingem, počítadlem kol, zúžením dráhy, kolmou stěnou a Turbo ovladači.

 Od 7. října tohoto roku už žádné čekání na odehrání tahu ostatních hráčů ve hře Mario Party Star Rush
Užijte si plnohodnotný multiplayerový zážitek pouze s jednou kopií hry a zdarma stažitelnou “Party Guest” verzí hry na dalších zařízeních z rodiny Nintendo 3DS!

 Dokažte, že máte rytmus ve hře Rhythm Paradise Megamix po všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 21. října tohoto roku
Pusťte se do série těch nejoblíbenějších výzev i zcela nových rytmů s titulem, který vůbec poprvé zavítá do Evropy!

Cestujte do minulosti a zachraňte budoucnost světa již 16. září se hrou DRAGON QUEST VII: Fragments of the Forgotten Past
Klasické RPG dobrodružství dorazí poprvé do Evropy kompletně přebudované do 3D!

Super Mario Run dorazí na iPhone a iPad tento prosinec
Hráči budou moct ovládat akční plošinovku s Mariem za pomoci jedné ruky!

Chyťte je všechny s náramkem Pokémon GO Plus, který už 16. září dorazí do všech evropských obchodů
Užijte si Pokémon GO zážitek bez toho, abyste museli koukat na svůj chytrý mobilní telefon!


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?