Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Nová stavebnice Boffin = 203 projektů na postřeh, rychlost, paměť a přesnost!
Elektronická stavebnice Boffin HRY obsahuje  35 součástek  a nabízí zábavnou a hravou formou přes 200 nových projektů, které jsou zaměřeny: -    na postřeh -    na rychlost -    na paměť -    na přesnost

Tanky na dálkové ovládání v měřítku 1/72
Tank na dálkové ovládání v měřítku 1/72 s autentickými zvuky, proporionálním ovládáním a stoupáním až do sklonu 25°

 Z-útoky a neodhalený Pokémon oznámeny pro chystané hry Pokémon Sun a Pokémon Moon
Odhaleny nové fascinující detaily o regionu Alola a jeho unikátních tajemstvích!

Další novinky ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon
Představení nových Pokémonů z regionu Alola a zcela nových herních prvků pro chystané duo nových Pokémon her dokazuje, že se letos na podzim mají trenéři opravdu na co těšit

Mele PCG02 Plus - Miniaturní PC s Intel Atom Cherry Trail, USB 3.0, LAN i Wifi
Umax uvádí na trh unikátní miniaturní počítač s procesorem Intel Atom Cherry Trail, který můžete použít v kancleláři, jako domácí počítač nebo výkonné multimediální centrum u Full HD televize. 

Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System vyjde již 11. listopadu
Prožijte znovu osmdesátky díky Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System (ve zkratce NES), který vychází již 11. listopadu tohoto roku. Klasická NES konzole je zpět v povědomé a přesto úplně nové formě.

Náramek Pokémon GO Plus
Náramek Pokémon GO Plus lze použít s jakýmkoliv kompatibilním chytrým telefonem, na kterém je nainstalovaná aplikace Pokémon GO.

 Ve vůbec posledním Splatfestu hry Splatoon pro konzoli Wii U to 22. července bude Callie versus Marie
Na scénu již 8. července konečně dorazí také Squid Sisters amiibo figurky a těšit se můžete také na vůbec první evropský koncert této dvojice na francouzském Japan Expu!

Lokalizovaná online verze Monster Hunter Generations příručky pro začínající lovce k volnému digitálnímu využití
Příručka k chystanému nejnovějšímu dílu série Monster Hunter s podtitulem Generations bude dostupná nejen v digitální, ale také v tištěné formě!

QNAP TVS-x82T s rozhraním Thunderbolt 2 nové generace
QNAP  oznámil  uvedení vysoce výkonné řady NAS nové generace TVS-x82T s rozhraním Thunderbolt™ 2. Řada TVS-x82T je dostupná ve třech různých provedeních (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T) a je založena na vícejádrových 14nm procesorech Intel 6. generace.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?