Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Dostupný 4K TV BOX - Open Hour GECKO s podporou HD Audia
Open Hour Gecko je  4K Android TV Box s optimalizovaným multimediálním prostředím  KODI 15, který podporuje HD audio formáty, synchronizaci frekvence snímků, 3D BDISO, 4K H.264 / 265 a sdílení přes Sambu a NFS.

Staňte se poslední nadějí lidstva ve hře Xenoblade Chronicles X, která vychází exkluzivně pro konzoli Wii U už 4.12.2015
Od tvůrců hry Xenoblade Chronicles přichází zbrusu nové RPG zasazené do masivního otevřeného světa, kde žádný kout není nedostupný.

QNAP TS-251+ a TS-451+ - výkonné čtyřjádrové NAS servery s HDMI, překódováním a virtualizací
Čtyřjádrový dvoupozicový NAS QNAP TS-251+ a čtyřpozicový NAS TS-451+, které poskytují nekompromisně vysoce výkonné a škálovatelné úložné řešení pro uživatele v malých kancelářích a pracovních skupinách, lákající svou cenovou dostupností. Nové modely nabízejí připravenost pro virtualizaci, kontejnerové aplikace, pokročilá zálohovací řešení, překódování videív reálném čase a offline, technologii QvPC, přehrávání videí přes rozhraní HDMI pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení, a mnoho dalších funkcí, které jsou přínosem pro uživatele v podnicích i v malých a domácích kancelářích, aby mohli vybudovat nákladově efektivní a moderní úložné řešení.

Asustor řady AS31 - Výkonné NAS servery s 4K výstupem a prostředím KODI
Nová řada 4K NAS serverů Asustor AS3102T a AS3104T se schopností přehrávat 4K multimédia a s hardwarovým šifrováním Výkonný vestavěný dvoujádrový procesor Intel umožňuje modelům AS31 zajistit hladké přehrávání 4K ultra high definition multimédií a zároveň podporuje překódování videí v reálném čase i plánované překódování , což zajistí optimální multimediální zážitek na jakémkoli zařízení.

Auto na dálkové ovládání Red Bull s ovladačem 2.4GHz, jezdí rychlostí 12 km/h
Auto na dálkové ovládání od značky Carrera se vyznačuje vysokou kvalitou, dlouho dobou jízdy, krátkou dobou nabíjení, nejnovějšími technologiemi a speciálními funkcemi, které přináší fantastické zážitky!

Kompletní nabídka figurek Želv ninja s různými zbraněmi, auty a v různých velikostech
Želvy Ninja  (TMNT – Teenager Mutant Ninja/Hero Turtles) jsou čtyři želví mutanti –  bratři .  Původně vycházely jako komiksový příběh, ale nejvíce je proslavil  seriál  z 90. let. Jejich učitel a adoptivní otec Mistr Tříska je vycvičil v  umění ninjitsu  a dostali jména po italských renesančních umělcích. Spolu s kamarádkou April bojují proti zločinu na Manhattanu, který se stal jejich domovem (hlavně kanalizace). Největším zločincem je  Trhač a jeho klan FOOT , ke kterému se postupně přidávají další nepřátelé.

QNAP HS-251+ - tichý a výkonný čtyřjádrový NAS s HDMI
Conquest uvádí na trh nejnovější přírůstek do své řady Silent NAS, vyspělejšího HS-251+ se čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® 2,0GHz, 2GB paměti DDR3L RAM a výkonnou integrovanou grafikou. Je koncipována jako domácí NAS mající sloužit zábavě a podporuje širokou škálu multimediálních aplikací, konektivitu rozhraní HDMI pro přehrávání na místním systému, překódování videí v reálném čase a offline

Chystaný update přinese do hry Super Mario Maker pro konzoli Wii U systém checkpointů a zcela nové úrovně
Super Mario Maker kryty pro New Nintendo 3DS dorazí na pulty obchodů už v listopadu.

4D Puzzle - Postavte si mapu/maketu Prahy, včetně všech jeho historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let
Nové město PRAHA - Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadala Praha za vlády Karla IV, Rudolfa II nebo před první světovou válkou.

VisionBook 7Qi 3G - dostupný tablet s Intel Sofia 3G-R, dual SIM a IPS displejem
Conquest uvádí na trh dostupný 7" IPS tablet se dvěma SIM sloty a operačním systémem Android 5.1 Lollipop. ​Toužíte po kvalitním, výkonném a dostupném tabletu se dvěma sloty pro SIM karty a s možností telefonování i prohlížení webu kdekoliv na cestách? Navíc s kvalitním IPS displejem a výkonným procesorem a grafikou pro hraní her a přehrávání multimédií? Pak je tento model určen právě Vám.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?