Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
 Poslední Super Smash Bros. prezentace odhalila trio nových bojovníků a řadu dalších novinek
Válečník Cloud, modrá krev Corrin a čarodějka Bayonetta již brzy vstoupí do arén hry Super Smash Bros.

Super Mario Maker dostane nový webový portál a softwarový update již 22. prosince
Super Mario Maker webový portál umožní hráčům snadno nacházet úrovně a ukládat si je pro pozdější hraní, zatímco nový softwarový update přidá do hry nové herní předměty.

QNAP TS-x53A s procesory Intel Braswell a 2 x HDMI výstupem 4K UHD
Nová řada QNAP TS-x53A s procesory Intel Braswell orientované na Internet věcí (IoT) a vybavených duálním operačním systémem QTS-Linux a hardwarově akcelerovaným šifrováním s výstupem do 4K UHD HDMI.

Pokémoní výprava do náhodně generovaných dungeonů ve hře Pokémon Super Mystery Dungeon odstartuje už 19. února
Vydejte se na epické dobrodružství v nejnovějším Pokémon Mystery Dungeon titulu, bojujte po boku legendárních a mýtických pokémonů a zachraňte svět!

GeForce a Ubisoft herní den už tento víkend v pražském klubu Cross
Přijďte si tuto sobotu 12.12. zahrát nejnovější díl  série Assassin's Creed Syndicate nebo destruktivní Rainbow Six Siege do pražského klubu Cross!

Příběhový trailer ke hře Xenoblade Chronicles X nyní také s českými titulky
Xenoblade Chronicles X nabídne nejen ohromný herní svět a po senzorové antény ozbrojení bojoví roboti, ale také luxusní příběhové pozadí.

Dobrodružná hra Pokémon Rumble World pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již brzy přiletí v krabičkové verzi
Kompletní obsah upravený pro tradiční platební model - Pokémon Rumble World dorazí do obchodů už 22. ledna 2016

Kvadrokoptéra na dálkové ovládání s pokročilým stabilizačním 6-osým gyroskopem
Kvadrokoptéra na dálkové ovládání s pokročilým stabilizačním 6-osým gyroskopem. Je vyrobena z odolného materiálu, má bezpečnostní kryty na vrtule, a LED osvětlení (5x). Velmi jednoduše se provádí loopingy (FLIP) a to pomocí levého tlačítka na vysílačce a vybrání směru.

 Staňte se hvězdou sklizně ve hře Story of Seasons, která dorazí na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS již 8. ledna
Odstartujte nový život plný farmaření a napomáhání růstu svého okolí v novém simulátoru farmářského života od studia Marvelous Inc.’s Připravte se na procházku po venkově ve hře Story of Seasons, která vyjde už 8. ledna exklusivně pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS.

 Launch trailer k PC verzi Assassin’s Creed Syndicate
Podívejte se na nový launch trailer k počítačové verzi Assassin’s Creed Syndicate! Na konzolích slavil úspěch a teď konečně dorazil i na počítače. Řeč je samozřejmě o nejnovějším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Syndicate, který počínaje dneškem seženete ve všech dobrých herních obchodech.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?