Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky
Kompletní nabídka figurek Želv ninja s různými zbraněmi, auty a v různých velikostech
Želvy Ninja  (TMNT – Teenager Mutant Ninja/Hero Turtles) jsou čtyři želví mutanti –  bratři .  Původně vycházely jako komiksový příběh, ale nejvíce je proslavil  seriál  z 90. let. Jejich učitel a adoptivní otec Mistr Tříska je vycvičil v  umění ninjitsu  a dostali jména po italských renesančních umělcích. Spolu s kamarádkou April bojují proti zločinu na Manhattanu, který se stal jejich domovem (hlavně kanalizace). Největším zločincem je  Trhač a jeho klan FOOT , ke kterému se postupně přidávají další nepřátelé.

QNAP HS-251+ - tichý a výkonný čtyřjádrový NAS s HDMI
Conquest uvádí na trh nejnovější přírůstek do své řady Silent NAS, vyspělejšího HS-251+ se čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® 2,0GHz, 2GB paměti DDR3L RAM a výkonnou integrovanou grafikou. Je koncipována jako domácí NAS mající sloužit zábavě a podporuje širokou škálu multimediálních aplikací, konektivitu rozhraní HDMI pro přehrávání na místním systému, překódování videí v reálném čase a offline

Chystaný update přinese do hry Super Mario Maker pro konzoli Wii U systém checkpointů a zcela nové úrovně
Super Mario Maker kryty pro New Nintendo 3DS dorazí na pulty obchodů už v listopadu.

4D Puzzle - Postavte si mapu/maketu Prahy, včetně všech jeho historických i současných staveb a poznávejte, jak se metropole měnila v průběhu let
Nové město PRAHA - Je jen na Vás jestli si sestavíte, jak vypadala Praha za vlády Karla IV, Rudolfa II nebo před první světovou válkou.

VisionBook 7Qi 3G - dostupný tablet s Intel Sofia 3G-R, dual SIM a IPS displejem
Conquest uvádí na trh dostupný 7" IPS tablet se dvěma SIM sloty a operačním systémem Android 5.1 Lollipop. ​Toužíte po kvalitním, výkonném a dostupném tabletu se dvěma sloty pro SIM karty a s možností telefonování i prohlížení webu kdekoliv na cestách? Navíc s kvalitním IPS displejem a výkonným procesorem a grafikou pro hraní her a přehrávání multimédií? Pak je tento model určen právě Vám.

Mario Tennis: Ultra Smash pro Wii U podává pořádnou multiplayerovou zábavu už 20. listopadu
Rozjeďte online dvouhru s vašimi kompatibilními amiibo figurkami, nebo se postavte těžkým CPU oponentů v novém Knockout Challenge módu.

 Připravte se na střet světů ve hře Mario & Luigi: Paper Jam Bros., která vychází už 4. prosince
Hry Paper Mario a Mario & Luigi se spojily, vytvořily legrační nové RPG a míří pod vaše vánoční stromečky

Rozjeďte zvířecí párty se hrou Animal Crossing: amiibo Festival už 20. listopadu na konzoli Wii U
Digitální desková hra zasazená do okouzlujícího světa Animal Crossing série se stane polem pro nové přírůstky do vaší sbírky amiibo figurek.

Autodráha Carrera GO 62315 High Flyer
Autodráha Carrera GO!!! High Flyer dlouhá 7,4m s dvojitým loopingem, klopenou zatáčkou, kolmou stěnou, zúžením dráhy, počítadlem kol a auty Ferrari a Aston Martin. Rozměry po sestavení 210 x 103cm. 

QNAP uvedl novou verzi operačního systému QTS 4.2
Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes ohlásila oficiální vydání operačního systému QTS 4.2 – inteligentního operačního systému pro NAS, který uživatelům dává sílu dosahovat více ve svém profesním i osobním životě. Se svým zcela předělaným uživatelským rozhraním a mnoha vzrušujícími funkcemi podává systém QTS 4.2 inteligentnější, plynulejší a mnohem okázalejší zážitky v prostředí cloud při mnohem vyšší úrovni zabezpečení.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?