Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

8. 9. 2016, hry, Konzole, Nintendo, novinky, Pokémon GO

Pokémon GO Plus, malé nositelné zařízení, které umožní hráčům chytat Pokémony v populárním mobilním titulu Pokémon GO bez toho, aby se museli koukat na displej svých chytrých mobilních zařízení, dorazí do Evropy již příští týden. Konkrétně v pátek 16. září.

Pokémon GO Plus je kompatibilní s iOS a Androidem. K chytrému telefonu se propojuje za pomoci nízkoenergetického Bluethooth režimu a upozorňuje hráče na blízké Pokémony a PokéStopy. Pokud se v hráčovi blízkosti objeví Pokémon, zařízení bude vibrovat a jeho LED světlo bude svítit zelenou barvou. Hráči následně mohou kliknout na tlačítko a automaticky tak hodit Pokéball přičemž na úspěšné chycení budou upozornění blikáním a vibracemi. Objeví-li se v blízkosti Pokémon GO Plus PokéStop, zařízení začne vibrovat, svítit modrou barvou a umožní hráčům získat z něj předměty jednoduchým zmáčknutím tlačítka na tomto zařízení. Pokémon GO Plus může být taktéž používáno k těmto činnostem, zatímco hra Pokémon GO bude běžet na pozadí hráčova chytrého mobilního zařízení.

Připravte se vyrazit do světa a chytit je všechny se zařízením Pokémon GO Plus již 16. září!


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?