Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

14. 3. 2022, Tisková zpráva

Třetí expanze pro Assassin’s Creed® Valhalla s názvem Dawn of Ragnarök je právě v tuto chvíli dostupná na všech platformách. Vůbec poprvé dostává jakákoliv hra ze série Assassin’s Creed dodatečný obsah i ve druhém roce po vydání; v tomto případě se jedná o vůbec zatím nejambicióznější DLC Dawn of Ragnarök. Nadále do hry bude proudit i další dodatečný obsah zcela zdarma.

V expanzi, za jejímž vývojem stojí primárně studio Ubisoftu v bulharské Sofii, Eivor musí přijmout svůj osud Ódin, severský bůh války a moudrosti. Trpasličí království Svartalfheim se rozpadá a mezi tím vším chaosem se Ódinův milovaný syn Baldr dostává do zajetí nezničitelným ohnivým obrem Surtrem. V Dawn of Ragnarök budou hráči schopni využívat nových božských schopností na jejich cestě skrz legendární vikinskou ságu, jež je tentokrát zavede na zoufalou cestu za záchranou v mytologickém světě kontrastů.

Toto rozšíření přináší nové herní prvky a obsah do Assassin’s Creed Valhalla:

  • Objevte nový gameplay systém, jenž umožňuje hráčům spoutat síly nepřátel. Jedná se o schopnosti, které budou vyhovovat jakémukoliv stylu hraní včetně tichého postupu, explorace a řešení hádanek. Lze tak ovládnout schopnosti padlých protivníků a zvrátit tak stav na bojišti za pomocí výjimečných zabití či přidáním ledu do zbraní a následnými zničujícími útoky. Dokonce můžete nepřátele naverbovat na svoji stranu!
  • Bojujte s novými nepřáteli a porážejte je! Narazíte například na ohnivé velikány z Muspelheimu – Muspely. Očekávat můžete nové výzvy, využít chytře svých schopností bude nutností.
  • Prozkoumejte bohatý svět Svartalfheimu a odhalte trpasličí úkryty, které budou sloužit jako startovní bod pro záchranu Baldra i jako následná centra celého vašeho putování.
  • Postavte se výzvám Valkýr v nové aréně, kde budete muset dokázat, že jste ten správný bojovník. 
  • Vyzkoušejte sady nového vybavení a zbraní včetně zbraní, které vám umožní provádět speciální komba. Nově můžete zbraně i vybavení vylevelovat na novou božskou úroveň stejně jako si otestovat nabídku nových tetování, vlasů a dekorací pro vaši usedlost.

Dawn of Ragnarök je navržen tak, aby nabídl skutečný progres pro hráče, které hrají titul od samotného vydání a nabídl jim endgame obsah. Doporučený level k hraní expanze je 340, nicméně se do ní mohou ponořit i úplní nováčci. Jinými slovy ti, kteří ještě nedosáhli požadované úrovně, mohou nechat narůst své statistiky tak, aby se mohli do tohoto DLC pustit.

Dawn of Ragnarök je v tuto chvíli dostupný separátně pro všechny majitele základní hry za cenu 999 Kč / 39.99 €. Dawn of Ragnarök je možno zakoupit i jako Ragnarök Edition s původním dobrodružstvím. Tato verze obsahuje původní hru a tuto expanzi, či jako součást Digital Complete Edition: ta nabídne základní hru, season pass*, Ultimate Content Pack a Dawn of Ragnarök. Všichni fanoušci, jenž si Dawn of Ragnarök pořídí do 9. dubna, obdrží balíček Twilight Pack a zároveň budou mít okamžitý přístup do základní hry.** Tento exkluzivní bonus obsahuje následující herní předměty: Dellingr's Envoy Raven Skin, Havardr Lynx Mount, Twilight Gear Set a Algurnir Dane Axe Weapon.***

Společnost Dark Horse Comics vydá „Assassin’s Creed Valhalla – Forgotten Myths“, sérii komiksů od trojice Alexander Freed (spisovatel), Martin Tunica (ilustrace) a Michael Atiyeh (barvení). V tomto prequelu k Dawn of Ragnarök se Baldr – statečný syn Ódina – musí vydat na cestu za ustanovením trvalého míru mezi říšemi. První část ze tří Assassin’s Creed Valhalla – Forgotten Myths vyjde už 16. března!

Assassin’s Creed Valhalla od týmu Ubisoft Montreal**** nabízí hráči podmanivý zážitek hraní za Eivora, legendárního vikinského válečníka, který je vyhnán z Norska nekonečnými válkami a mizejícími zdroji během 9. století. Hráči mohou zažít nemilosrdný bojový styl vikinských válečníků s vylepšeným bojovým systémem a užít si tak nové herní mechanismy jako nájezdy a útoky na pevnosti, budování vlastní vesnice i vylepšený systém postupu a úpravy zbraní. Svět v Assassin’s Creed ovlivňují politické aliance, bojová rozhodnutí nebo rozhodnutí během konverzací. Hráč musí vážit svůj další krok tak, abych ochránil domov klanu i svoji budoucnost.

*Season pass obsahuje dvě předchozí příběhová rozšíření: Wrath of the Druids and The Siege of Paris, a exkluzivní quest quest The Legend of Beowulf.  

**Bezprostřednost platí pouze pro předobjednávky digitální verze. Nabídka trvá do 9. dubna 2022.

***Twilight Pack může být okamžitě odemčen v ACV všemi hráči, kteří si předobjednali nebo zakoupili novou expanzi v digitální verzi. Pro hráče s předobjednávkou fyzické verze se tento balíček stane hratelným od 10. března při vydání expanze.

****Spolupracujícími studii Ubisoftu jsou týmy Sofia, Singapore, Montpellier, Barcelona, Kyiv, Bordeaux, Shanghai, Chengdu, Philippines, Quebec, Bucharest, Saguenay, Winnipeg a Pune. Dodatečnou pomoc poskytuje externí partner Sperasoft


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?