Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

10. 6. 2022, Nintendo

Mario Strikers: Battle League Football vychází pro Nintendo Switch právě dnes a nabízí Strike – sport, během kterého stojí na každé straně pět hráčů a ti musí pro vítězství způsobit co největší chaos přímo na hřišti. 

V Mario Strikers: Battle League Football můžete svou sestavu zvolit ze známých tváří Mushroom Kingdom včetně Maria, Peach, Donkey Konga či Toada a hrát lokálně* až v osmi hráčích či vyzkoušet své štěstí online.** Spolupráce jednotlivých členů bude extrémně důležitá stejně jako využití Hyper Striků, jenž při správném použití znamenají skórování hned dvou gólů. Strike nezná fauly, tudíž na hřišti můžete využít všech možných prostředků pro dosažení vítězství!

Bez jakýchkoliv pravidel platí, že obrana je základ! S možností rychle do hry naskočit se i tak dostává fanouškům toho, že mohou použít složitější strategie díky nasazení různého vybavení pro jednotlivé fotbalisty. To následně může znamenat rozdílné statistiky rychlosti, síly či střelby. Každý plejery má rovněž svůj charakteristický Striker styl.

Jakmile nastoupíte na hřiště, může vypuknout nefalšovaná fotbalová zábava, a to jak s přáteli lokálně, tak i v rámci online režimu Strikers Club. V něm si vytvoříte svůj vlastní klub, k němuž se bude moci připojit až dalších 19 hráčů. Následně můžete měřit síly s ostatními kluby, získávat tak body a postupovat v ligách. Majitel klubu může upravovat dresy a díky tokenům i místní svatostánek.

*Dodatečná příslušenství, hry a/nebo konzole mohou být vyžadovány pro multiplayerový režim (vše prodávané samostatně)

**Předplatné Nintendo Switch Online (prodávané samostatně) a Nintendo účet jsou vyžadovány pro online hraní. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Připojení k internetu je vyžadováno pro online hraní. Uplatňují se podmínky. Pro vice informací navštivte https://www.mojenintendo.cz/switch/online


Diskuze


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?